RuyaTabirleri.com

Rüyada Baş Ağrısı Görmek

Rüyada baş ağrısı görmek, rüya sahibinin kötü huylarının, kötü alışkanlıklarının, kötü duygu ve düşüncelerinin kendisine zarar verdiğinin farkına varacağına ve kendini değiştirmeye karar vereceğine delalet eder. Bu kararın, kişi için çok doğru, isabetli ve hayırlı olacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına tabir edilir. Rüya sahibinin tekrar pişman olmaması için zamanında yaptığı yanışlara düşmemek için çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek

Rüyada baş ağrısı çekmek, kişinin canın sıkılmasına, hayatının ve moralinin bozulmasına neden olan ve uzun zamandır kurtulmak için cebelleştiği o kötü durumdan nihayet kurtulmayı başaracağına ve rahata ereceğine alamet eder. Kişi, bu uğurda vermek için adadığı sadakasını da vermeyi unutmayacak demektir.

Rüyada Ayak Ağrısı Görmek

Rüyada ayak ağrısı, uğursuz gelecek, şansın ve kısmetin kapanmasına neden olacak bir yolu kat etmeye ve sonunda mutsuz olmaya yorulur.

Rüyada Kulak Ağrısı Görmek

Rüyada kulak ağrısı görmek ya da kulak ağrısı çektiğini görmek, kişinin nazara geleceğine ve kendisini çekemeyen kişilerin kötü elektriğinden etkileneceğine ve kötü günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Boyun Ağrısı Görmek

Rüyada boyun ağrısı görmek veya boyun ağrısı çekmek, huyu ve davranışları güzel olmayan ve bu nedenle de insanlar tarafından hoşlanılmayan bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişinin güvenilmeyecek ve sözüne inanılmayacak kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Kalp Ağrısı Görmek

Rüyada kalp ağrısı görmek, dini ve sünneti boşlamaya ya da tamamen terk etmeye işaret eder. Dünya işlerine kendini çok kaptırdığı için hayır işlerini unutan bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Rüyada kalp ağrısı çekmek de aynı anlama gelir.

Rüyada Ağrı Çekmek

Rüyada ağrı çekmek, rüyanın tam tersine mutlu olmaya ve hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmamaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,