RuyaTabirleri.com

Rüyada Baş Dönmesi

Rüyada baş dönmesi, genellikle iyiye yorulmaz ve kötü gelişmelere işaret eder. Özellikle rüya sahibinin karşısına çıkacak bir aşkla ilgili yorumlara neden olan rüya, evli kimseler için bir başkasıyla yaşanacak yasak aşk neticesinde mevcut mutluluğa gölge düşürecek hareketlerde bulunulacağına ve eşle kavga edip boşanma kararı alınacağına alamet eder. Bekar kimseler ise ilk başta büyüleyici gelen bir aşka yelken açılacağına ancak bu aşkın kişi için hiç de hayırlı olmayacağına, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına delalet eder. Rüyada baş dönmesi görmek zarara uğramak ve kötülükle karşılaşmak anlamına geldiği gibi, kişinin çevresinde kendisine çok yakın olarak tanımladığı birinin kendisini zor durumda bırakacağına da yorumlanır.

Rüyada Başı Dönüp Düştüğünü Görmek

Bekar bayanlar için iffetlerine laf getirecek bir aşka kapılacaklarına ve bu kişi nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayacaklarına, karşılarındaki kişiden hem psikolojik, hem de fiziksel şiddet göreceklerine yorumlanır. Evli kimseler için de evlilik sürecinde meydana gelen önemli çatlakların ve boşanmayla sonuçlanacak gelişmelerin habercisidir. İş yaşamında ise iflas etmenin veya işlerin tamamen durmasının işareti olarak görülür. Erkekler için bu rüya eşini aldatacağına veya evli biriyle ilişkiye girilmesi yüzünden ciddi zararlar göreceğine yorulur.

Rüyada Bayılmak

Rüyasında birdenbire bayıldığını gören kişiler kaza atlatırlar. Rüya sahibinin başına gelecek kötü bir olaya da haber veren rüya, kişinin adımlarına çok dikkat etmesi gerektiğine, yanlış hamleler nedeni ile pek çok sıkıntıyla uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına dair de önemli bir uyarıda bulunur.

Rüyada Baş Dönmesinin Psikolojik Yorumu

Kararsız kişiliği nedeni ile hayatına istediği gibi yön veremeyen insanları temsil eden rüya, aynı zamanda kişinin her güzel gelişmeye fazlasıyla kendisini kaptırmasından dolayı yaşadığı büyük hayal kırıklıklarını, beklentilerin çok yüksek tutulduğunu ve realist bir yaklaşım sergileyemediği için de sürekli olarak sıkıntı yaşadığını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Baş Dönmesi İle İlgili Rüyalar;

 1. Asu (24 Aralık 2016 saat: 19:12)

  Rüyamda başımın döndüğünü ve bunun bir rüya olduğunu fark ettiğimde beni uyandirmalari için bağırdım. İçeriye abim geldi ve ona beni uyandırmasi gerektiğini söyledim. Oda bunun bu kadar kolay olmayacağını söyleyip gitti. Bende Felak süresini okuyup uyandım.

 2. Anonim (12 Temmuz 2016 saat: 15:39)

  Rüyamda bi yerdeyiz ama neresi olduğunu bilmiyorum etrafımda ailem var kimse konuşmuyor herkes boş boş yürüyor nereye gittiğimiz de belirsiz sonra bi kararti görüyorum ve başım dönüyor düşüyorum sonra beni kaldırıyor lar tekrar aynı şey oluyor bi türlü yerden kalkamıyor um en sonun da birileri geliyor kim olduklarını bilmiyorum nolfi diye soruyor lar bizimkiler başı döndü bayıldı diyorlar ama ben baygın değilim neden öyle dediklerine de bi anlam veremiyorum garip di ya

 3. sahra (05 Haziran 2016 saat: 10:02)

  Ben rüyamda bir okuldaydim ve etrafımda arkadaşlarım beni bir yerlere götürüyorlardi ve benim kollarimda düşmeyin diye tuttular.sonra birşey almaya gittiler benim o sırada başım çok döndü ve yere düşüp bayıldım.şimdiden teşekkürler ?

 4. Sezer (28 Nisan 2016 saat: 15:38)

  Tam böyle uykuya dalma aşamasında yatıyorum birden bire ne oluyorsa uykuya dalmış gibi oluyorum ve birden şiddetle sanki böyle hortuma tutulmuş gibi dönmeye başlıyorum çok şiddetle dönüyorum ama kendimdeyim sesimi çıkaramıyorum bağıramıyorum hareket edemiyorum bu çoğu kez oldu 5-6 defa sonra uyanıyorum tekrardan uykuya dalarken tekrar dan aynı şeyin içine giriyorum ve bu çok rutin oldu alışkanlık yaptı böyle olacağı zaman artık hissediyorum bunun nedeni nedir ?

 5. Menderes Buzlu (27 Aralık 2015 saat: 18:20)

  Bugün rüyamda lunapark gibi bir yerde olurum, pek hatirlamiyorum da .. Ama böyle kardesime derim ki ben yürürken arkadan resmimi çek (çaktirma) :D .. sonra bisey oldu basim döndü hani hissederim döndügünü .. Anlamadim gitti etkisinden çikamadim .. Psikolojim bozuldu sanki basim dönüyomus gibi hissediyom .. Hayirlisi be gülüm :D :D :D !!!!

 6. cansu (23 Kasım 2015 saat: 18:00)

  Bi asker arkadasim var normal arkadas bi de sevdigim bir adam var ikisi arasinda dusunerek yattim ve kendimi agaclar arasinda oraya buraya kosarak gordum ve elimde telefon kapak resimde askerin resmi var insan sesleri geliyordu sen silahli ile mi gorusuyorsun diyorlardi kiziyorlardi bana o kadar dolandim ki ruyamda kalktigimda hala basim donuyordu kalktigimda o sevdigim adamin evli oldugunu ogrendim askerde bana niyetini acikladi bu ne simdi

 7. pınar (18 Kasım 2015 saat: 10:12)

  Rüyamda kuz kuzenlerim ve ufak kuzenimle bereber catıda oturuyoyoz be birden bire cok büyük simsekler yıldırmlar düsmeye baslıyo gok yüzünde tırlar ordan oraya savruluyo birde eve girmek için kalkıyoruz yegenimin elini tutmaya calısıyorum ama türüyemiyorumum oturup kalıyorum kuzenime emanet ediyorum yegenimi

 8. Eda (07 Ekim 2015 saat: 01:04)

  Ben üniversite sınavına calışan bir ögrenciyim öncelikle Rüyamda ilk okul arkadaşım ile bir eve girmek istiyoruz o ev bizimmiş ama evin merdivenleri yok duvarlarda kücük büyük yıllar var ama bize hiç bişey yapmıyor ilk olarak arkadaşım tırmandı sonrada ben tırmandım biraz korku biraz zor çıktım ama girdik evin içine ev inşaat halinde camdan bakarken başım dönüyor çok yüksek olduğunu gördüm sonra uyandım teşekkürler şimdiden

 9. Kagan soylu (30 Mayıs 2015 saat: 18:46)

  Rüyamda turistik bir mekanda giderken sevdiklerinden ayrı bir noktada tezinde devam ediyordum daha sonra yürürken hava ikindinvakti.gibiydi bir tepede durdum aşağısı uçurumdu.güzel bir manzaraya bakıyordu. Etrafımda bir iki tane faytoncu insan vardı vebbir iki tane de 3 yaşlarında esmer bir çocuk . çocuğu Seveyim derken sıcak bir taraftan da hava bir bas dönmesi ile beraber dengemi kaybettim ve arkada insanlar beni düşecekken kurtardılar o sırada uyandım . çok tuhaftı bir anlam cikaramadim ama şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,