RuyaTabirleri.com

Rüyada Baş Görmek

Rüyada baş görmek, önemli işlerin başında olan bir kimseye tabir edilir. Ya da rüya sahibinin makamının artacağına bu sayede çok büyük işlerin altına imza atma ve işin kaderini belirleme konusunda karar verme yetkisine sahip olacağına delalet eder. Kişinin, ayakları üzerinde durmayı ve hayatını tek başına idame etmeyi başaracağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına tabir edilir.

Rüyada Baş Dönmesi

Rüyada baş dönmesi hayırlara alamet eder. Sürpriz olaylar yaşamaya, müjdeli olacak ve mutluluk verecek haberler almaya, işlerin ve hayatın yoluna girmesine, tatsızlıkların, anlaşmazlıkların ve huzursuzlukların son bulacağına delalet eder.

Rüyada Baş Açmak

Rüyada başını açtığını gören kişinin kusurlu, eksik, hileli ya da kötü işler yapacağına, pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına işaret eder.

Rüyada Baş Örtmek

Rüyada baş örtmek, iyi niyetlere, Allah aşkına, dine ve kitaba olan bağlılığa, güzel ameller yapmaya, orucundan, namazından ve diğer tüm dini vecibelerden geri kalmamaya ve böylelikle huzur içinde geçirilecek bir yaşama tabir edilir.

Rüyada Baş Kesmek

Rüyada baş kesmek, maddi anlamda güç elde etmeye, işlerden yana şanslı olmaya, kısmetlerin açılmasına ve kazancın da aynı ölçüde çoğalmasına yorulur. Bolluk, bereket ve verim anlamına gelir.

Rüyada Baş Parmak Görmek

Rüyada baş parmak görmek, rüyayı gören kişinin, ibadetini eksiksiz yaptığına, gün içinde hiçbir dini vecibeyi kaçırmadığına ve kendini inancına adamış kimse olduğuna delalet eder.

Rüyada Baş Parmak Kesilmesi

Rüyada baş parmak kesilmesi, rüya sahibinin kat etmesi gereken bir yolu olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!