RuyaTabirleri.com

Rüyada Baş Örtüsü Görmek

Rüyada baş örtüsü görmek, kişinin takva sahibi bir mümin olmasına ve hayatında her zaman sahip olduklarının değerini bilerek şükrettiğine yorumlanır. Hayırlı yorumlara neden olan rüya kişinin asla darda kalmayacağına ve her zaman Allah’ın inayetine nail olacağına da delalet eder. Aç gözlü davranmayıp, elindekileri ihtiyacı olanlarla paylaşan, alçakgönüllü biri olunduğuna da tabir edilen rüya, bekar bayanlar için mutluluk verici gelişmelere, ömrünün sonuna kadar iyi bir evlilik yapacağı kimse ile karşılaşacağına, evli kişiler için vefalı ve vicdan sahibi, sorumluluklarını bilen, anne ve babasına karşı her zaman itinalı davranan çocuklara sahip olacaklarına yorumlanır. Beyaz baş örtüsü görmek kişinin kavga ettiği veya ayrılık yaşadığı insanlarla barışmasına, yeşil baş örtüsü Hac yolculuğuna, mavi baş örtüsü ise iş konusunda parlak bir kariyer sahibi olunacağına yorumlanır. Siyah baş örtüsü ise acı bir haber sonrası duyulacak kedere işaret eder.

Rüyada Baş Örtüsü Takmak

Evli kimseler için güzel bir kız çocuğuna, bekar bayanlar için ahlakları ve düzgün davranışları ile beğeni toplayıp, pek çok kısmetle karşılaşacaklarına yorumlanır. İslami olarak da kişinin inancı doğrultusunda daha titiz davranarak, çevresindeki herkese örnek teşkil edecek bir hayat süreceğine alamettir. Bekar bayanlar beyaz bir baş örtüsü takarsa nikaha oturur, kırmızı baş örtüsü takarlarsa da nişanlanırlar. Siyah baş örtüsü takmak kişinin yas tutacağı bir döneme gireceği, sevdiği bir kişiyi kaybetmenin acını yaşayacağı anlamına gelir. Yaşlı kimseler için yeşil baş örtüsü takmak hacı olmak demektir.

Rüyada Baş Örtüsü Çıkarmak

İş hayatında kişiye sunulacak önemli bir fırsatın değerlendirilmesi sonucunda maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceği ve pek çok yetkiye sahip olunacağı manasına gelir.

Rüyada Baş Örtüsü Görmenin Psikolojik Yorumu

İnanç konusunda kafası karışan kimselerin ve ne yapacağı konusunda kararsızlık yaşayanların gördüğü rüyalardandır ve aynı zamanda kişinin ailesinden veya çevresinden gördüğü baskıya da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!