RuyaTabirleri.com

Rüyada Başak Görmek

Rüyada başak görmek, bereket bulmak, bolluğa ve zenginliğe kavuşmak anlamına gelir. Rüya sahibi paradan ve nimetten yana hiçbir zaman mutsuz olmayacak demektir. Şans ve kısmet olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işsizlik sorunu yaşamayacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına yorulur. Rüyada başak görmek, genel anlamıyla maddi gücün yerinde olmasına tabir edilir.

Rüyada Başak Tarlası Görmek

Rüyada başak tarlası görmek, hayallerin gerçekleşeceği, duaların da kabul olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi dünya gözüyle arzularının ve dileklerinin gerçekleştiğini görecek demektir. Büyük mutluluk ve şans olarak değerlendirilir.

Rüyada Başak Ekmek

Rüyasında başak ektiğini gören kişinin çok istediği ve başarılı olacağına çok inandığı bir iş ile ilgili muradının olacağı yorumu yapılır. Rüya sahibinin iş başvurusu yaptığı ve hayalinin mesleği olduğunu düşündüğü işten olumlu geri dönüş alacağına yani muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada Başak Toplamak

Rüyada başak toplamak, rüya sahibinin kendisine yakın olan bir kimseden zor anında destek göreceğine, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, bu insanın gerçek dostu olduğunu da anlamış olacak demektir.

Rüyada Buğday Görmek

Rüyada buğday görmek de başak görmek ile aynı şekilde yorumlanır. Bolluk, bereket, şans, kısmet ve rızık ile yorulur. Rüya sahibinin kazancının ve mutluluğunun ömür boyu süreceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına işaret eder.

Rüyada Buğday Ekmek

Rüyada buğday ektiğini gören kişi kendini hak yoluna adayacak, Allah katında makbul ve hayırlı bir kul olmak için kulluk görevlerini hiçbir şartta ve koşulda ihmal etmeyecektir. Dini bütün, merhameti ve imanı tam olan bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!