RuyaTabirleri.com

Rüyada Basamak Görmek

Rüyada basamak görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır yapmak istediği çalışmaları ve ortaya koymak istediği projeleri hayata geçirmeye yavaş yavaş yaklaştığına ve bu sayede çok büyük işlere imza atacağına tabir edilir. Ayrıca, iş hayatında yapılan işlerin yalan dolan ve hile ile ilerlediğine delalet edilir.

Rüyada Basamak Çıkmak

Rüyada basamak çıkmak, basamak görmek ile aynı anlama gelir. Yani, rüya sahibinin, hayalini kurduğu şeylere, en kısa sürede ve hiç zorlanmadan sahip olacağına ve çok güzel şeyler yapıp çok büyük başarılara imza atacağına işaret edilir.

Rüyada Basamak İnmek

Rüyada basamak inen kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok büyük engeller ile karşılaşacağına ve ancak daha sonra herkesin gönlünü alarak ve bir orta yol bularak sorunları kolayca çözeceğine yorumlanır.

Rüyada Altın Basamak Görmek

Rüyada altın basamak görmek, yapılacak işler ile büyük bir servet yapılacağına ve hane içinde her daim bolluk ve bereket olacağına işaret edilir.

Rüyada Taştan Basamak Görmek

Rüyada taştan basamak görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü ve katı kalpli birisi olunduğuna delalet edilir.

Rüyada Merdiven Basamaklarına Çıkmak

Rüyada merdiven basamaklarına çıkmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yükselmek için gereken tüm yeteneklere ve becerilere sahip olduğuna ve günü gelince bu yetenekleri teker teker kullanarak çok iyi işler yapıp yüksek mevkilerde kendisine yer bulacağına tabir edilir.

Rüyada Basamakta Oturmak

Rüyada basamakta oturmak, rüya sahibinin, yapmak istediği işlerde bir süre sorun yaşayacağına yani şanssız bir dönem geçireceğine ancak daha sonra şansın tekrar yüzüne güleceğine yorumlanır.

Rüyada Basamaktan Düşmek

Rüyada basamaktan düşen kişinin,iş hayatında başına gelecek bir sorundan ötürü tüm parasını kaybedeceğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: