RuyaTabirleri.com

Rüyada Başbakanı Görmek

Rüyada başbakanı görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda çok iyi ve güzel övgüler alarak iş yerinde sözünün geçeceği üst bir mevkiye terfi edileceğine alamet edilir. İş hayatındaki ve sosyal hayatındaki arkadaşlarının ve tanıdıklarının çok güvenilir insanlar olduğuna ve rüya sahibinin başı ne zaman sıkışırsa yardımına koşacaklarına delalet edilir.

Rüyada Başbakanı Korumak

Rüyada başbakanı korumak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşanacak sıkıntılardan ötürü çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra çok iyi ve hayırlı işler ortaya koyacağına ve çok güzel ve hayırlı kısmetler ile tanışacağına yorumlanır.

Rüyada Başbakanı ve Eşini Görmek

Rüyada başbakanı ve eşini görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok yüksek mevkideki birinden yardım alacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına alamet eder.

Rüyada Başbakanı Hasta Görmek

Rüyada başbakanı hasta görmek, rüyayı gören kişinin, aile büyüklerinden birisinin hastalık haberini alacağına, çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına tabir eder.

Rüyada Başbakanı Beklemek

Rüyada başbakanı beklemek, rüya sahibinin, aile büyüklerinden birisi ile ilgili bir haber alacağına yorulur.

Rüyada Başbakanı Öpmek

Rüyada başbakanı öpmek, insanlar tarafından çok sevilip çok değer verilen ve çok yüksek bir mevkide bulunan birisinden çok büyük bir menfaat sağlanacağına delalet eder.

Rüyada Başbakanı ve Cumhurbaşkanını Görmek

Rüyada başbakanı ve cumhurbaşkanın görmek, iş hayatında çok iyi ve çok güzel yerlere gelineceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine tabir eder.

Rüyada Başbakanı Misafir Etmek

Rüyada başbakanı misafir eden kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında daha kontrollü olması gerektiğine ve kendisini daha dayanaklı bir kişi yapması gerektiğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başbakanı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatih (23 Mart 2014 saat: 15:17)

    Ben 38 yaşındayım hafta sonu gece teveccüh namazımı kılıp abdesti bir şekilde dua edip uyumuştum.Rüyamda başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la kalabalık bir meydanda merhabalaşıyoruz sonra o çocuklarıma isimleri ile hitap edip seviyor beni rüyamda tanıyor kendisi sonrada bana sana bakıyorum diyor kendisi (şu an bekarım evleneceğim iyi bir aile kızına bakıyorum anlamında). Sonra ben kendisine sarılıyorum ve ayrılıyoruz..

  2. hüseyin (06 Ocak 2014 saat: 14:02)

    ben belediye fen işlerinde tek görevliyim. 30 mart seçimleri ile birlikte belediyemiz kapanacak ve ilçe belediyesine katılacağız.
    gördüğüm rüyaya gelince : Mevcut Belediye başkanımız ve 8-10 kişilik bir kalabalık var Masamızda BAŞBAKAN Recep Tayyip ERDOĞAN Bey var. Tam Karşımda oturuyor.her ikimizde masanın sağ tarafındaki birinci sıradayız.Masada yemek falan yok ben Başbakana ; Recep Bey ben sizi Kişisel olarak takdir ediyorum ve şahsım adıma hoş geldiniz demek istiyorum diyerek ayağa kalkıyorum ve elini sıkmak için ona doğru yürüyorum.elini öpüyorum. tam o sırada ayağım takılıyor ve düşüyorum. ayağının orda elim onun ellerinde dururken bana teşekkür ediyor.sonra beni tutarak kaldırıyor ve küçük paketler içinde dışışından görünmeyen birsürü hediyeler veriyor. hediyeler çok olduğundan bir kaç tanesini düşürüyorum. bu sırada eskiden tanıdığım arkadaşın biri keşke bizde elini öpseydik bak hediyeleri hüseyin bey kaptı diyor. ben hediyeleri toplamaya çalışıyorum ama çok olduğundanyerden birirni alıyorum diğeri düşüyor derken kalanları bırakıp eve çocuklarıma gitmek üzere ordan ayrılıyorum.hediyelri açmadım ve içinde neler olduğunu bilmiyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,