RuyaTabirleri.com

Rüyada Başbakanla Konuşmak

Rüyada başbakanla konuşmak, çok büyük hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin çok yüksek mertebedeki bir devlet büyüğünden yardım göreceğine de tabir olur. Resmi makamlarla olan işleri ve ilişkileri de simgeleyen rüya aynı zamanda şansın ve bahtın açılacağına, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına yorulur. Rüyada başbakanla konuşan kişinin gelirinde artış olacağı gibi, evindeki bereket de artar. İlin irfan sahibi ve sorumluluk duygusu gelişmiş, hayırlı evlatlara sahip olunacağının da müjdecisidir. Pek çok hayırlara vesile olan rüya, aynı zamanda kişinin hayatı boyunca iktidarı yüksek ve itibarlı bir pozisyonda olacağının da belirtisidir.

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyasında başbakan gören kişi devlet ile ilgili bir konuda başarı elde eder, emellerine ulaşır ve güçlü bağlantılara sahip olur. Başbakan gören kişinin çevresi de iyi mevkilere gelmiş hayırlı ve lider vasıflı kişilerden oluşur. Rüyasında başbakan gören kişi sınavlardan müspet sonuç alırken aynı zamanda geliri de artar ve zengin bir yaşam sürer. İmrenilecek bir hayata ve kıskanılacak bir aile saadetine delalet eder.

Rüyada Başbakanlık Makamına Gitmek

Kişinin gerçekleşmesini istediği çok büyük bir arzusunun yakın zaman içinde pürüzsüz bir şekilde gerçek olacağına ve çok büyük bir mutluluğa yaklaştığına işarettir. Başbakanlık makamına giden kişi aynı zamanda kendisine fikir danışılan, toplum açısından liderlik vasıfları gelişmiş, sorumluluk sahibi biridir

Rüyasında Başbakanın Kendisine Danıştığını Görmek

Ailede büyük kararlar verileceğinin ve bu konuda rüya sahibinin sözlerine uyulacağının işaretidir. Genellikle mal ya da miras gibi hukuki mevzularda bir toplantıya işaret eden rüya, kişinin genel anlamda önderlik yaptığı kimseler olduğuna ve her konuda fikri alınan ilim irfan sahibi bir karaktere sahip olduğuna da yorumlanır. Hayırlı işlere vesile olan rüyayı gören kişinin bekar kızı varsa istemeye gelenler olurken, bekar erkek evladı olanlar da kız istemeye giderler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!