RuyaTabirleri.com

Rüyada Başka Bir Eve Taşınmak

Rüyada başka bir eve taşınmak, başa gelecek çok önemli bir hadiseye işaret eder. Özellikle evli kimseler için yaşam değişikliği anlamına gelir ve büyük, gösterişli bir eve taşınmak şeklinde de yorumlanır. Yepyeni başlangıçlara alamet olan rüya fırtınalı ve dillere destan aşk yaşanacağına, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına da delalettir. Taşınılan ev eski ise büyük bir ayrılık ya da boşanmaya neden olacak sıkıntılar söz konusu olur. Yeni ve büyük bir eve taşınmak ise işlerin büyüyeceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder

Rüyada Ev Almak

Güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına, parasal konularda ise şansın artık yüze güleceğini, rüya sahibinin elini attığı her konuda iyi fırsatlar elde edeceğini ve özel hayatında da mutlu olacağını bildirir. Eskisinden iyi bir hayat anlamına geldiği gibi, eğer eski bir ev satın alınıyorsa, daha önce geçtiği düşünülen bir hastalık yeniden nüks eder ve kişinin ölümüne sebep olur. Çok küçük, dar ve güneş görmeyen bir ev satın alan kişi ise mevcut hayatının tam aksi şekilde kötü bir hayata adım atar. Özel hayatında da iş hayatında da pek çok aksilikle karşılaşır.

Rüyada Yeni Bir Ev Görmek

İyi bir şans elde edip, yurt dışına gidileceğine, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına delalet eder. Başarılarla dolu geçecek, refah bir geleceğe de işaret eden rüya aynı zamanda mal sahibi olmak anlamına da gelir. Ev veya arsa gibi, taşınmaz alan kişinin hayatı beklemediği şekilde güzel gelişmelerle dolu olur.

Rüyada Başka Bir Eve Taşınmanın Psikolojik Yorumu

Genellikle yalan söyleyen ve kendine güvenmeyen kişilerin ikircikli hayatlarına işaret eder. Sürekli ruh hali değişen ve davranışlarında tutarlılık bulunmayan kişilerin durumlarını da bildiren rüya, herkese üstünlük taslayan kimselere de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!