RuyaTabirleri.com

Rüyada Başka Eve Taşınmak

Rüyada başka eve taşınmak, gerçek hayatınızda yapacağınız bir yolculuğa veya bulunduğunuz durumdan farklı bir duruma geçmeye işarettir. Bu rüyayı gören kişi yaşadığı mekanı değiştirerek gurbete gider ve orada kendisine yeni bir hayat kurar. Bu rüya, genellikle yeni bir başlangıca ve hayatınızda meydana gelecek bazı değişikliklere işaret etmektedir.

Rüyada Başkasının Evine Taşınmak

Rüyada tanıdığı bir kimsenin evine taşınan kişi, taşındığı yerin sahibi ile aralarındaki dostluğu ilerletir ve onunla zaman geçirir. Eğer o şahıs iyi bir insan değilse sizin de yoldan çıkacağınıza ve bazı hatalar yapacağınıza; eğer o kişi iyi bir kimse ise sizin de doğru yola erişmenize ve her anlamda mutlu ve huzurlu olmanıza işaret eder.

Rüyada Başkası İle Birlikte Taşınmak

Rüyasında yanında bir kimse olduğu halde taşındığını gören, arkadaşları veya ailesi ile birlikte bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk hem size hem de yanınızda bulunan kişilere mutluluk ve hayırlar getirecektir. Eğer yanınızda sevmediğiniz birisi varsa, yolculuğunuz8un zorlu olmasına ve bazı meşakkatler çekmeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Şehrine Taşınmak

Rüyasında bir başka kişinin şehrine taşınan uzak bir yolculuğa çıkar. Bu rüya gurbete gideceğinize ve orada kalıp kendinize yeni bir hayat kuracağınıza işaret etmektedir. Rüyasında başka bir şehre taşınan yurt dışına çıkar. Bu rüya aynı zamanda kendinizi geliştireceğinize ve faydalı ilimle donanacağınıza işarettir.

Rüyada Bir Yerden Başka Bir Yere Taşınmak

Rüyasında bir yerden ayrılarak başka bir yere taşınana kimse, bulunduğu hali değiştirir. Ya doğru yola erişerek kötü halini bırakır veya selamete ermişken yoldan çıkar ve sapkınlığa ulaşır. Bazen de bu rüya gören kişinin iş hayatında yeni bir başlangıç yapmasına, işin terk ederek daha hayırlı ve güzel bir işe girmesine işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!