RuyaTabirleri.com

Rüyada Başka Eve Taşınmak

Rüyada başka eve taşınmak, gerçek hayatınızda yapacağınız bir yolculuğa veya bulunduğunuz durumdan farklı bir duruma geçmeye işarettir. Bu rüyayı gören kişi yaşadığı mekanı değiştirerek gurbete gider ve orada kendisine yeni bir hayat kurar. Bu rüya, genellikle yeni bir başlangıca ve hayatınızda meydana gelecek bazı değişikliklere işaret etmektedir.

Rüyada Başkasının Evine Taşınmak

Rüyada tanıdığı bir kimsenin evine taşınan kişi, taşındığı yerin sahibi ile aralarındaki dostluğu ilerletir ve onunla zaman geçirir. Eğer o şahıs iyi bir insan değilse sizin de yoldan çıkacağınıza ve bazı hatalar yapacağınıza; eğer o kişi iyi bir kimse ise sizin de doğru yola erişmenize ve her anlamda mutlu ve huzurlu olmanıza işaret eder.

Rüyada Başkası İle Birlikte Taşınmak

Rüyasında yanında bir kimse olduğu halde taşındığını gören, arkadaşları veya ailesi ile birlikte bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk hem size hem de yanınızda bulunan kişilere mutluluk ve hayırlar getirecektir. Eğer yanınızda sevmediğiniz birisi varsa, yolculuğunuz8un zorlu olmasına ve bazı meşakkatler çekmeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Şehrine Taşınmak

Rüyasında bir başka kişinin şehrine taşınan uzak bir yolculuğa çıkar. Bu rüya gurbete gideceğinize ve orada kalıp kendinize yeni bir hayat kuracağınıza işaret etmektedir. Rüyasında başka bir şehre taşınan yurt dışına çıkar. Bu rüya aynı zamanda kendinizi geliştireceğinize ve faydalı ilimle donanacağınıza işarettir.

Rüyada Bir Yerden Başka Bir Yere Taşınmak

Rüyasında bir yerden ayrılarak başka bir yere taşınana kimse, bulunduğu hali değiştirir. Ya doğru yola erişerek kötü halini bırakır veya selamete ermişken yoldan çıkar ve sapkınlığa ulaşır. Bazen de bu rüya gören kişinin iş hayatında yeni bir başlangıç yapmasına, işin terk ederek daha hayırlı ve güzel bir işe girmesine işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başka Eve Taşınmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Esma gümüş (11 Ekim 2016 saat: 15:59)

  Rüyamda eşimle bebraber beğendiğimiz bir ev var o eve taşındığımı gördüm fakat sürekli yağmur yağıyordu o eve taşınmamızı eşim çok istemiyor ben daha çok istiyorum rüyayı görende eşim bize çok ilginç geldi rüya sürekli olarak yağmur yağması çok tuahaf rüyanı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

 2. Meryem (07 Temmuz 2016 saat: 09:02)

  Rüyamda çok küçük bir eve normalde çok işlek bir caddede normalde olmayan eve tasinmisim evim 4 oda bir salon ben normalde köyde yaşıyorum taşıdığım evden bir kedi birde kuş götürmüşum kuşu bir odada tutuyorum (muhabbet kuşu mavi renkte) diğer odada kedim var sürekli olarak kedim kuşun odasına geçmeye çalışıyor odalar arası bask a bağlantılar var hatta kuşumun odasında bir çatı var.Sokakta dolaşırken başka bir kedi görüyorum aynı diğer kedime benzeyen duman renkli bir onudaeve getiriyorum

 3. Aynur (10 Mayıs 2016 saat: 08:22)

  Merhaba bem rüyamda eski den oturdugum eve tasındıgımı gördüm ama evin icinde kocaman büyük bir fare görüyorum o evde yablız kalmak istemiyorum esime yalvarıyorum beni yanlız bırakma korluyorum cokk kafama takıldı yorumlarsanız sevinirim tsk

 4. Ceren (24 Haziran 2015 saat: 16:05)

  Rüyamda Eskişehire yeni bir eve taşınıyorduk. Eve geldiğimizde ben pek beğenmiyordum küçük diye ancak üst katlara çıkınca beğenmeye başlıyordum. 3.kata çıktığım zaman eskiden orada oturan çocuk için heryeri kartonla kaplamış olduklarını gördüm. İçe göçük şekilde merdivenlerin etrafından aşağı kaydıraktan inebileceği şekilde ama çok tehlikeli. Merak Eedip bende deniyorum kaydırağı. Ama düşme tehlikesi yaşadığım için rahatsız oluyorum. Babama çıkarmak istediğimi söylüyorum. Ben alt kattan çekiyorum o üstten çıkarıyor. Bi anda hepsini çekiyorum. O sırada babam açılan duvarı kapatmaya çalışıyor. Ne varmış diye bakmaya çalışıyorum ancak babam göstermiyor bayılırım diye. Kan fobim var ve bı anda yanlışlıkla açılıyor o kapattığı yer ve gözüküyor duvarda olan şey. iki tane kanla çizilmiş çöp adam aralarında anlayamadığım çarpı atılmış ceset resmi gibi birşey vardı. Ben de kan gibisinden dolayı gördüğüm an bayıldım oraya. Daha sonra da uyandım. Açıklayın lütfen.

 5. Nur (26 Nisan 2015 saat: 11:02)

  merhaba rüyamda Olduğum binada hep istediğim kata taşınıyordum ve hep güzel güzel yemek pişirdim yemeklerin bir tanesinin tadına baktım sonra evi nasıl yerleştirmek için düşünmeye başladım . Evin bi kısmını yerleştirip yer Sofrası kurdum fakat önce sofra bezi sonrada sofra sonrada üstüne battaniye serdim ve battaniyenin fiyat etiketi üstündeydi. 32tl
  Söyle bsey var taşındığım dairenin sahibiyle suan görüşmüyoruz bile tartıştık …

 6. pınar (19 Ocak 2015 saat: 08:39)

  Merhaba,
  Rüyamda evli arkadaşlarımın evine taşıdığımı gördüm fakat gördüğüm ev onların şuanda oturduğu ev değilmiş,evde iki tane buzdolabi bulunurmuş bayan olan arkadaşım bana fazla fiyata küçük buzdolabını satmak istiyor ama ben itiraz ediyorum verdiğim paranın karşılığının büyük buzdolabı olduğunu söylüyorum ve büyük buzdolabını odama alıyorum. O arada evli olan ablam geliyor aç olduğunu söylüyor,ona bişeyler veriyorum yiyor, bende kendi odamdaki diğer eşyaları çıkarıp kendi eşyalarımı nasıl yerlestirecegimi düşünüyorum, bu arada baba ait Namazla bi bakıyorum yok bayan arkadaşım odasına almış, normal hayatta namaz kalmayan biri, rüyada da öylesine almış, gidip sandalyenin üzerinden namazlamı alıyorum
  Tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,