RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkan Görmek

Rüyada başkan görmek, gereğinden fazla hırslı olan bu nedenle de farkında olmadan kendisine zarar veren bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kimse, gözünü bürümüş para, zafer ve makam hırsı nedeni ile durup dinlenmeksizin çalışan, gecesi gündüzüne karışmış, sürekli uykusuz, yorgun ve halsiz kimsedir. Maddi varlık elde etmeye çalışırken sağlığından olacağının farkında değildir.

Rüyada Başkan Olmak

Rüyada başkan olmakla başkan görmek benzer şekillerde tabir edilir ve rüya sahibinin dünya malından yana gözünün bir türlü doymak bilmediğine, sahip oldukça çok daha fazlasını istediğine, maddi varlığını çoğaltmak için yaşayamadığı günlerine ve hayatı kaçırdığına tabir edilir.

Rüyada Başkanla Konuşmak

Rüyasında kendini bir başkanla konuşurken gören kişinin hayatı karışacak, tüm keyfi, neşesi ve ağız tadı kaçacak demektir. Kişi, bir süre kendi kabuğuna çekilip, kendi dünyasına hapsolacak, kimselerle görüşmek ve konuşmak istemeyecektir diye yorumlanır. Aksiliklerin ve tersliklerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek, rüya sahibinin etrafının kalabalık olduğuna, bu kalabalığın arasında düşmanlar olmadığına işaret eder. Rüyayı gören kişi, çevresindekilerden yana hayır görecek demektir.

Rüyada Başbakan Olmak

Rüyada başbakan olmak, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, kazancında artış olacağına, darlıkta olan elinin de bolluğa kavuşacağına işaret eder. Rahatlık, kolaylık ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Başbakanla Konuşmak

Rüyasında başbakanla konuştuğunu gören kişi kısa süreli bir buhran yaşayacaktır diye tabir edilir. Kişi, hastalanmak ya da mali krize düşmek suretiyle sıkıntılı günler yaşayacak, ailesinin desteği sayesinde toparlanıp ayağa kalkacaktır.

Rüyada Başbakanın Elini Öpmek

Rüyada başbakanın elini öpmek, düşmanlıkların ve husumetin bitmesine, sorunların ve anlaşmazlıkların çözülmesine, barış ilan edilmesine delalet eder. Rüya sahibi içindeki kinden ve nefretten arınacak huzura kavuşacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başkan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. resul (27 Kasım 2014 saat: 22:14)

    Rüyamda takım elbiseli bir adam (bu adam yabancı bir devlet adamı ve hristiyan olduğunu düşünüyorum) (meşhur bir tablo var.bu tabloda bir adam aslanın sırtına elini koymuş.) Tıpkı bu tablodaki gibi aslanla birlikte fotoğraf
    Çekinmek istiyor. Kameraman ve fotoğrafçılar onu görüntülemek isterken, adam tablodaki gibi aslanın sırtına elini koymak istiyor. Fakat aslan rahatsız olup, başıyla elini uzaklaştırıyor. Üçüncü
    Denemede aslan adamın kolunu kapıyor. Ve kemiklerini çıtır çıtır kırıp kafasını kopartıyor. Ve kopmuş kafasını havada sallıyor. Herkes panik içinde. Tam bize doğru döndü. Korku içinde uyandım. Lütfen yorumlar mısınız?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,