RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkan Görmek

Rüyada başkan görmek, devlet başkanı görmek ile benzer anlamlar taşır. Bir çok zorlu sınavları başarıyla geçeceğine, bu nedenle de halkı tarafından değer göreceği anlamlarına gelir. Bu kimse, gözünü kırpmadan halkı için her türlü sorunla uğraşan, daima zafer ve iyilik için durup dinlenmeksizin çalışan, gecesi gündüzüne karışmış, sürekli uykusuz, yorgun ama çalışmaktan mutlu olmayı bilen kimseye yorulur. Bu rüya, devlet gibi, güçlü, kuvvetli olmayı, maddi varlıklara değer vermekten ziyade doğruluk için çalışmanın faziletini gösterir.

Rüyada Başkan Olmak

Rüyada başkan olmakla, başkan görmek benzer şekillerde tabir edilir ve rüya sahibinin halkı için dünyanın  zorluklarıyla mücadele edeceğine yorulur. Bu mücadele sonunda kudret sahibi bir devlet başkanı gibi her türlü sorunun üstesinden gelmesini bileceği ve halkı ve kendisi için en doğru kararları alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Başkanla Konuşmak

Rüyasında kendini bir başkanla konuşurken gören kişinin hayatı, olumlu anlamda değişecek demektir. Kişinin üst makamlara geleceği ve hayatındaki bir çok zorluğun üstesinde gelmesinin kolaylaşacağını ifade eder. Kişi, bir süre sonra kendi emeğiyle, çok daha büyük başarılar elde edecek ve halkı tarafından örnek gösterilecektir. Aksilikler ve tersliklerin tamamı son bulacaktır.

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek, rüya sahibinin etrafının kalabalık olduğuna, bu kalabalığın arasında düşmanlar olmadığına işaret eder. Rüyayı gören kişi, çevresindekilerden yana hayır görecek demektir.

Rüyada Başbakan Olmak

Rüyada başbakan olmak, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, kazancında artış olacağına, darlıkta olan elinin de bolluğa kavuşacağına işaret eder. Rahatlık, kolaylık ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Başbakanla Konuşmak

Rüyasında başbakanla konuştuğunu gören kişi büyük başarılar gösterecektir diye tabir edilir. Kişi maddi ve manevi anlamda, çok daha güzel günler yaşayacak, ailesiyle mutlu bir hayat sürecektir.

Rüyada Başbakanın Elini Öpmek

Rüyada başbakanın elini öpmek, düşmanlıkların ve husumetin bitmesine, sorunların ve anlaşmazlıkların çözülmesine, barış ilan edilmesine delalet eder. Rüya sahibi içindeki kinden ve nefretten arınacak huzura kavuşacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: