RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek

Rüyada başkasının ağladığını görmek, eğer o kişiyi rüya sahibi tanıyorsa, o kişinin mutlu olacağına ve ondan güzel haberler alınacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi o kişiyi tanımıyorsa, devletin güzel işleyişi ile gururlanılacağı anlamına gelir. Bütün ülkenin birlik olacağı birlikte sevinç gösterisi yapılacağı bir durumla karşılaşılacaktır. Rüya sahibi de devletinin güzel günlerine şahit olacaktır.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, gerçek hayatta yaşanılacak zor günlerin ardından gelecek güzel günlerin habercisidir. Rüya sahibi bir süre sıkıntılarla uğraşacak ancak bunların üstesinden gelerek sonunda mutlu olacaktır. Bu mutluluk rüya sahibine bir ödül gibi olacaktır. İnsanlar kendisine güvenip hep destek olacaktır. Onların desteği ile ayağa kalkması kolay olacaktır.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağladığını gören kimse, arkadaşının dertlerine ortak olur. Birbirlerine karşı sırlarını paylaşırlar. Rüya sahibinin o kişiye olduğu destek ile o kişi zor günlerinden çıkıp sevinç yaşayabileceği günlere başlayacaktır. Bunda rüya sahibinin de büyük payı olacaktır ve o kişi rüya sahibine ömür boyu minnet duyacaktır.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek, kötü huylu eşe, ebedi düşmanlara ve dost görünümlü düşmanlara delalet eder. Rüya sahibinin hayatında bir çok şey ters gidecektir. Özellikle çevresindeki insanların rüya sahibinin işlerini bozmak için çabalaması rüya sahibi için zor günlerin habercisi olacaktır. Bu kişilerden oldukça zarar görülecek ve rüya sahibinin canını çok acıtacaklardır.

Rüyada Eşini Ağlarken Görmek

Rüyada eşini ağlarken gören kimse, rüyada görülenin aksine onu çok mutlu edecektir. Arada tartışma da çıksa bu, rüya sahibi ile eşinin ilişkisini daha da güçlendirecektir. Yakın zamanda bir çocuk sahibi olunabilir, bunun için girişimlerde bulunulacaktır. Rüya sahibinin eşinin ruhsal dengesi bozulabilir, bu nedenle çocuklarına ve ailesine bakmakla yükümlendirilecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nermin Çankaya (30 Aralık 2014 saat: 08:24)

    Rüyamda eşimi işe gonderdikten sonra uyuyodum evde ayak sesleri duydum eşim saniyorum rüyamda sonra pencere kapandığı sesi geldi bi uyandım ki yatak Odam dağılmış cantam gitmiş yorganlar yere sacilmis bi kaçı yoktu başka bir odamdaki halılar gitmiş yolluklarda gitmişti pencereyi açıyorum asagida yolda duran biri var konuşmaya çalışıyorum ama sesim çok çıkmıyor zar zor duyurabiliyorum adama sen kimsin diyorum benim adım ömer diyo tanıdığım bi adam sonradan anlıyorum(eski iş arkadaşım)sonra küçük bir kız çocuğu geliyo bi isim söylüyo o çaldı diyo kayinbabam diyorum ablamin kayinpederine o gelmiş göster kızım kim çaldı adı ne diyo pencereden karşı binayı gösteriyorum halilarimimi kazaklarimi balkona asmislar eşim geliyo sonra yere diz çöküyor agliyo ben de titriyorum çok korktum uyandım ki su gibi terlemisim dizlerim hala titriyor Ağlıyorum hala da hiç bu kadar korkmamistim inşallah kötü bir şey olmaz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,