RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Denize Girdiğini Görmek

Rüyada başkasının denize girdiğini görmek, refaha ermek için bir müddet daha beklemek zorunda kalınacağını ve bu sürecin kişiyi psikolojik olarak sarsacağını ifade eder. Başkalarının hayatına imrenmenin, kıskançlık duygusuna kapılmanın alameti olduğu gibi, kişinin kendi hayatını sürekli diğer insanlarla kıyasladığı için mutlu olamadığının da altını çizer. Tanıdık birinin denize girdiği görülüyorsa o kimsenin rahatlamasına, zenginleşmesine, dertlerinden veya hastalıklarından kurtulmasına şahit olmak anlamındadır. Aynı zamanda dolaylı şekilde bir sürpriz yaşamak demektir. Kişiye ön ayak olacak, elinden tutacak biri sayesinde sıkıntılardan uzaklaşmak, yeni bir iş bulmak ve daha iyi şartlarda yaşamak anlamındadır. Hayırsever, merhametli ve nüfuzlu biriyle tanışıp yardım almak demektir.

Rüyada Başkasının Denizden Çıktığını Görmek

Yakın çevrede hamile bir bayan varsa doğum haberini almaya ve sevinmeye, akrabalık ilişkilerinde ortamın sakinleşmesine ve eski husumetlerin unutulmasına yorumlanır. Görülen kişi tanınmıyorsa eve habersiz gelecek yatılı misafirlere, tanınan biriyse bir kutlama veya eğlenceye davet edilmeye tabir edilir. Sosyal çevre açısından yeni insanlarla tanışıp, kaynaşılacağı, eğlenceli insanlarla birlikte zaman geçirileceği anlamına da gelir ve rüya sahibinin ufkunu genişletmesine yardımcı olacak olaylar yaşamasına alamet eder.

Rüyada Başkasıyla Denize Girmek

Tanımadığı biriyle beraber denize girenler ortaklık kurar veya sermaye koyarak bir işe ortak olurlar. Çalışan kimseler için önemli bir projede işbirliği yapılan kimselerle yakınlaşmak ve iyi geçinmek demektir. Bekar kişiler için yabancı uyruklu biriyle evlenmeye veya evlenerek yurt dışında yaşamaya yorulur. Tanıdığı biriyle denize girdiğini görmek, aile, yakın çevre ilişkilerinin düzeleceğini, her türlü kişisel sorunun biteceğini ifade eder.

Rüyada Başkasının Denize Girdiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin kendisine bir idol seçtiğini bildirir ve bu kimse gibi olabilmek, onun gibi yaşamak, davranabilmek adına çabaladığına yorumlanır. Kendi hayatını sürekli başka hayatlarla kıyaslayan ve bu nedenle mutlu olabileceği ayrıntıları gözden kaçıran kişilerin gereksiz yere yaşadıkları üzüntüye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!