RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek

Rüyada başkasının evlendiğini görmek, yakında alınacak müjdeli bir haberdir. Bu rüya sıkıntıda olan veya yardıma ihtiyacı bulunan kişiler için ulaşacak yardıma ve kudretli bir adamın himayesine girerek her türlü zorluktan kurtulmaya işarettir. Bu rüya bazen de doğacak çocuklara işarettir. Rüyada birisinin evlendiğini gören güzel ve hayırlı bir çocuk sahibi olur. Eğer rüyada evlenen kimseleri tanıyorsanız onlardan size gelecek hayır ve yardımdır. Eğer tanımıyorsanız bu rüya dürüst ve ahlaklı bir adama yorulur.

Rüyada Annesinin Evlendiğini Görmek

Rüyada annesinin evlendiğini gören kişi malını ve mülkünü kaybederek elindeki parayı harcar. Bazı yorumculara göre ise bu rüya yakın bir akrabadan mirasa konmaktır.

Rüyada Kendisinin Evlendiğini Görmek

Evlilik rüyaları genellikle hayırlıdır. Rüyada kendisinin evlendiğini gören kişi huzura erer ve manevi anlamda güzel bir dereceye gelir. Bazen de bu rüya borcundan kurtulmaya, hapiste olanlar için özgürlüğe, bekâr olanların evlenmesine ve nikaha, evli kimseler içinse çocuğa delalettir. Rüyada evlenen kişi her anlamda mutlu olacağı parlak bir yıl geçirir. İsteklerine ulaşır ve iş hayatında çeşitli başarılar kazanır.

Rüyada Hamile Kadının Evlendiğini Görmesi

Rüyasında hamile bir bayan evlendiğini görürse bu onun kız çocuğu dünyaya getireceğine işarettir. Rüyada evlenen gebe kadın, yakın zamanda hayırlı ve ileride fayda göreceği bir çocuğa kavuşur. Bazen de bu rüya kadının içinde bulunduğu tüm sıkıntılardan, ağrılardan kurtulacağına; hamileliğinin oldukça güzel ve rahat geçeceğine işarettir.

Evli Olan Kişinin Rüyada Evlendiğini Görmesi

Gerçek hayatta evli olan bir kimse rüyada evlenirse bu rüya hayırlı bir evlada veya çocuğunun evlenmesine işarettir. Evli kimselerin gördüğü böyle bir rüya aynı zamanda beklediği haberi almaya, sıkıntılardan kurtulmaya, borçların ödenmesine, eşi ile arasının düzelmesine, güzel ve mutlu bir yuvaya da yorulabilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. burcu esen (08 Ekim 2016 saat: 18:51)

  Ruyada komsumusun oglunun evlendgini gordum dugun o kadar kalabalikdiki halayin sonu bizim kapinin sonuna kadardi annesi benimde dugunu izlemem icin beni evimisin balkonundan asagiya indirdi cok kalabalikdi cok degisik bi dugundu yorumlarsaniz cok sevinirim

 2. melek (12 Ağustos 2016 saat: 09:29)

  Rüyamda tanımadığım biri Erzurum’da Allahu ekber dağı vardır. Onun eteklerinde düğün yapıyordu. Etraf yemyeşildi ve kadın bembeyaz bir gelinlik giyiyordu. Yemyeşil gözleri olan çok güzel bir kadındı. Beyaz bir minibüs vardı düğün davetlilerini taşıyan. Damat da Uzun boylu siyah uzun saçları olan biriydi. Bu rüyayı gördüğümün ertesi günü nişanlımı ameliyat olması için götürdüğüm hastanede rüyamdaki gelini gördüm. Aynı şekilde kapalı bir bayandı. Srüyamı anlattığım da aynı tarif ettiğim gibi saçlarının aynı renk ve boyda olduğunu eşinin uzun boylu olduğunu ve beyaz bir minibüsleri olduğunu söyledi. Çok şaşırdım. Yorumlayabilir misiniz?

 3. efsun (17 Kasım 2015 saat: 09:21)

  Ruyamda bizim kasabadan tanidik ve sevilen birisinin ani bir sekilde öldügunu ve evinin cok yokus bir yerde oldugunu cok sarp oldugunu gordum. Ve ben cenazenn ciktigi eve karsidan uzak bir yerden bakiyrm. Cenazeyi tahta bi tabutta indirdiklerini goruyrm ama bazen de o tabut kefen oluveriyr. Cenazeyi o yukaris bayirdan asagi indirenler arasinda iki tanede de gelinlikli bayan var onlari tanimiyrm ama bir tanesi yakin bir akrabamizla evleniyor oluyr. Cenazeden dolayi.dugun ertelenmis calgi yok ama gelinler gelinlikleriyle ben bu manzarayi bulundugum asagi uzak bi yerden izliyrm ve agliyrm. Birde o ev cok sarp ve dik bi yerde ya bn oraya yan tarafindan girmek istiyorum yukaridan yan komsularinin bahcesinden ama yan komsularinin bahcesinden de bakinca ev cok asagida kaliyr ve ucurum gibi dik bir bosluk oluyor. Yani ben o eve gidemiyrm.

 4. deniz (16 Eylül 2015 saat: 09:03)

  Ben 40 yaşında evlilik bir bayanın.rüyamda ben 15 16 yaşlarında iken karşı komşumuz vardı ve kizlarida benim arkadaşımdı sürekli onlara girer çıkardım evlerine daha sonra komsumuxun kocası yurt dışında olduğu için eşinin yanına gitti komşumuz bende rüyamda onları gördüm rüyamda komşu teyze başka bir adamla evlenmişti hatta rüyamda adamı evin içinde gördüm arkadaşımdan bana kapının üstündeki anahtarı gösteriyordu sürekli gelince anahtarı çevir göre diye bende evin içinde başka adam var alamam öyle girememe dedim

 5. aylin (05 Temmuz 2015 saat: 03:38)

  Rüyamda gördüğüm erkeği tanıyorum ama hiç konuşup görüştüğüm biri değildir. Evleniyordu düğününe gitmiştim. Çok mutlu görünüyordu.Takı törenindeydiler. bana bakıp gülümsüyordu.ben onun karşısında durup hıçkıra hıçkıra ağlıyordum ama o hep gülümsüyordu.bu rüyayı çok merak ediyorum

 6. Feyza (03 Nisan 2015 saat: 11:01)

  Rüyada gürücü gelmesi ve kızın gürücülerin karşısına çıkamaması ve ozun zaman oturmaları ve sonra
  gidiyorlar ve dışarıya çıkarken sonra yakışıklı takım elbiseli bir genç görüyordum ne anlama geliyor ve yaşlı bir adam o gelenleri göturuyordu o gencin babasiydi ama o genç beni görüyordu ben pencere camıdan bakiyordum sonra ben bunlar niye gitmiyor diye mizmizlanırdım ve onlar hem gidecek gibi oluyor hem kalıcı gibi olmuyordu onlar gidiyordu anneme soruyorumdum annem ıraktan gelmiş galiba diyordu . Ne anlama geliyor açıklarsanız

 7. şükriye (01 Mart 2015 saat: 14:51)

  Rüyamda komşumuzun oğlu kız kaçırmış ve hemen düğün yapıyorlar gelinin üzerinde pembemsi bir gelinlik var herkes toplaşmış gelin kendi kendine bize dogru bakarak oynuyor. Komsumuz sonra anneme ve bana dönüp bebegimiz olcak ondan düğünü öne aldık aslında ağustosta yapcaktık dedi ama biz hiç konuşmuyoruz kimseyle sadece olup biteni izliyoruz ve herşeye şaşırıyoruz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,