RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek, rüyayı gören kişinin, rüyasında gördüğü kişinin, çok mutlu olacağı ve huzur bulacağı bir şey yapacağına, bu durumun çok büyük bir sürpriz yapıp bir evliliğe adım atmaya ya da yapılmış olan bir evlilik içinde herkesi çok mutlu edecek ve insanların çok hayırlı dualar etmesine vesile olacak bir olay ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada Başkasının Gelinliğini Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, bir başka kişiden destek alarak hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, bu sayede çok mutlu ve sevinçli olacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına ve herkesin çok sevineceği olayların yakın bir zamanda meydana geleceğine alamet eder.

Rüyada Başkalarının Gelinlik Giydiğini Görmek

İş hayatında çok büyük bir ekip kurmuş olan rüya sahibinin, kazanılan başarılar için ofiste yer alan bütün kişileri kutlayacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin, rüyasında gördüğü arkadaşının çok mutlu ve güzel günler göreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına tabir edilir.

Rüyada Birinin Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında tanıdığı, daha önce bir sorunu için yardım ettiği bir arkadaşına, çok daha büyük bir yardımda bulunup düştüğü kötü durumdan kurtaracağına, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına ve her zaman destek olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. esma (24 Mayıs 2014 saat: 13:37)

    Ben bekar bir genç kızım. Annem rüyasında beni görmüş. Annem rüyasında benim istemediğim biriyle zorla evlendiğimi görmüş. Gelinlik giymişim ama gelinliği tam giymemişim üst kısmını salmış sadece etek kısmını giymişim. Ben evlendiğim için annem babam kardeşlerim ve amcam çok ağlamışlar ben de çok ağlıyormuşu.. Bu rüya ne anlama geliyor cevabınızı bekliyorum.

  2. esma (24 Mayıs 2014 saat: 13:34)

    Ben bekar bir genç kızım annem rüyasında beni görmüş. Rüyasında benim ist emediğimi biriyle zorla evlendiğimi görmüş gelinlik giymişim ama gelinliği tam giymemişim üst kısmını salmış, sadece alt yani etek kısmını giymişim gelinlik de beyazmış. Annem babam kardeşlerim ve amcam benim için çok ağlıyorlarmış. Ben de çok ağlıyormuşum.. Bu ne anlama geliyor cevabınızı bekliyorm

  3. sultan (13 Şubat 2014 saat: 17:13)

    Ben evliyim annem uç gece üst üste ruyasinda benim evlendigimi ve beyaz gelinlik giydigimi görmüş bunun anlami nedir acaba ogrene bilirmiyim. COk merak ediyoruz. Ve ben bekarken hic boyle rüyalar gormezdi benimle ilgili ve evlendikten sonra boyle rüyalar görmeye başladı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,