RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının hamile olduğunu görmek, o kişinin bazı stresli ortamlarda bulunmasına ve sıkıntıya girmesine işarettir. Bu rüya, hamile olan kişi tanınıyorsa onun bazı dertlerinin olduğunu gösterir. Eğer o kimse tanınmıyorsa, rüya sahibinin yakında ihtiyacı olan bir insan ayardım etmesine veya sıkıntıda olan bir kimse ile sohbet edip onu teselli etmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada bir başkasının doğum yapması, o kişi biliniyorsa yakında tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulmasına işarettir. Doğum rüyaları genellikle hayra yorulmaktadır. Bu rüyalar yakında alınacak müjdeli bir habere, güzel işlerle meşgul olmaya, dünyevi faydalara, kişiye ulaşacak hayır hallerine, kısmetin artmasına, bereket ve bolluğa işarettir.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kızını hamile olarak gören kişi, onun mürüvvetini görür ve yakında kızına iyi bir kısmet çıkar. Eğer kızı bekar ise yakında evlenmesine ve yuva kurmasına; eğer evli ise çocuk sahibi olmasına işarettir. Bazen de bu rüya kızınızın alacağı müjdeli bir havadise de yorumlanmakladır.

Rüyada Kardeşini Hamile Olarak Görmek

Rüyada kardeşini hamile görmek, yakında sizin için oldukça güzel ve beklenmedik sürprizlerin olmasına, elinize geçecek menfaate, sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlamaya ve üzüntülerin yerini mutluluğa bırakmasına işarettir. Bazen de bu rüya eğer kardeşiniz bekar ise yakında çok hayırlı bir kısmetle karşılaşmasına, evlenmesine ve tam da istediği gibi bir rüya kurmasına işaret eder.

Rüyada Annesinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada annesini hamile gören kişi ondan bir fayda görür ve gören kişiye ailesinden büyük bir miras kalır. Bu rüya kişinin dünya zenginliğine kavuşmasına, elde edeceği faydalara, sıkıntılardan kurtulmasına, her anlamda mutlu ve mesut geçecek bir ömre, bazen de iş hayatında parlak bir geleceğin onu beklemesine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yasemin şeker (09 Ağustos 2016 saat: 09:50)

    merhabalar şimdiden yorumlarınıza teşekkür ederim rüyam da bekar kız kardesimi hamile gördüm evlenmeden başka birinden hamıle kalmıs ona devamlı kızıyorum napacaz dıyorum
    sonrada aldırmaya karar veriyoruz babası kım dıyorum söylemıyor.ayrıca ruyamda cig et gördum kardesımle hem konusuyorum hemde cıg etleri ayarlıyoruz mangal yakacagız böyle bırüya hiç hayırlı oldugunu düşünmesemde …

  2. Anonim (25 Ekim 2015 saat: 07:14)

    Hayırlı sabahlar. Rüyamda aslında olmayan bir kardeşime hamileydim. Doğum sancısı çekiyodum. Annemle hastaneye gittik ve döndüğümüzde kardeşim kucağımda annen bu kardeşin diyo bende yadırgamıyorum. Kardeşim dediği bebek erkek ama kız kıyafetleri giyiyor ve çok güzel bir bebek. En kısa zamanda yorumlamanız dileğiyle..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,