RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Kustuğunu Görmek

Rüyada başkasının kustuğunu görmek, gördüğünü kişinin günahlarına tövbe etmesine ve doğru yola erişmesine işarettir. Bazen de bu rüya o kimsenin eğer borçları varsa onları ödemesine, kendisine verilen emaneti teslim etmesine, bazı âlimlere göre üzüntüye, bazen de sırları ifşa etmeye yorumlanır.

Rüyada Kustuğunu Görmek

Rüyada kusan kişi dedikodu yapmayı bırakır ve bu günahına tövbe eder. Bazı tabircilere göre bu rüya kişinin maddi olarak güçlenmesine ve makam sahibi olmasına işarettir. Kustuğunu gören kişi işlediği bir günahtan dolayı vicdan azabı çeker. Bu rüya sürekli gıybet eden birinin başına gelecek bir felakete de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Başkası İle Birlikte Kusmak

Rüyada tanıdığı bir kimse ile beraber kusan kişi, birlikte dedikodu eder. Bazen de böyle bir rüya ortak olup beraber iş yapmaya, kişinin iş hayatında yükselmesine, size yardım edecek önemli bir zata, kötü amelleri olan bir arkadaşınızla birlikte tüm bu kötülüklerden arınıp ıslah olmaya, çok konuşmaya, sırları ifşa etmeye, kısa süreli tartışmalara da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan Kusmak

Kan kusan kimsenin başına herhangi bir bela gelir. Çünkü bu rüya genellikle zarar görme, musibete bulaşma anlamlarına gelmektedir. Kan kusmak bazı durumlarda şiddet görmeye, sıkıntı çekmeye, herhangi bir olay sonrası üzülmeye delalet eder. Bu rüyaya olumlu bakan alimlere göre ise kan kusmak sıkıntıların defidir.

Rüyada Bal Kusmak

Bal kusmak, tatlı söze, hoş konuşmalara, insanları incitmeden onlara öğüt veren hayırlı bir kimseye işarettir. Bu rüya bazen de günahlara tövbeye ve doğru yola erişmeye işarettir.

Rüyada Yediklerini Kusmak

Rüyasında yediklerini kusan kimse, maddi kayba uğrar. Bu rüya elinizdeki malları kaybetmenize, bir miktar para harcamanıza bazen de iş hayatında yaptığınız girişimlerden istediğiniz sonucu alamamaya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!