RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Kustuğunu Görmek

Rüyada başkasının kustuğunu görmek, gördüğünü kişinin günahlarına tövbe etmesine ve doğru yola erişmesine işarettir. Bazen de bu rüya o kimsenin eğer borçları varsa onları ödemesine, kendisine verilen emaneti teslim etmesine, bazı âlimlere göre üzüntüye, bazen de sırları ifşa etmeye yorumlanır.

Rüyada Kustuğunu Görmek

Rüyada kusan kişi dedikodu yapmayı bırakır ve bu günahına tövbe eder. Bazı tabircilere göre bu rüya kişinin maddi olarak güçlenmesine ve makam sahibi olmasına işarettir. Kustuğunu gören kişi işlediği bir günahtan dolayı vicdan azabı çeker. Bu rüya sürekli gıybet eden birinin başına gelecek bir felakete de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Başkası İle Birlikte Kusmak

Rüyada tanıdığı bir kimse ile beraber kusan kişi, birlikte dedikodu eder. Bazen de böyle bir rüya ortak olup beraber iş yapmaya, kişinin iş hayatında yükselmesine, size yardım edecek önemli bir zata, kötü amelleri olan bir arkadaşınızla birlikte tüm bu kötülüklerden arınıp ıslah olmaya, çok konuşmaya, sırları ifşa etmeye, kısa süreli tartışmalara da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan Kusmak

Kan kusan kimsenin başına herhangi bir bela gelir. Çünkü bu rüya genellikle zarar görme, musibete bulaşma anlamlarına gelmektedir. Kan kusmak bazı durumlarda şiddet görmeye, sıkıntı çekmeye, herhangi bir olay sonrası üzülmeye delalet eder. Bu rüyaya olumlu bakan alimlere göre ise kan kusmak sıkıntıların defidir.

Rüyada Bal Kusmak

Bal kusmak, tatlı söze, hoş konuşmalara, insanları incitmeden onlara öğüt veren hayırlı bir kimseye işarettir. Bu rüya bazen de günahlara tövbeye ve doğru yola erişmeye işarettir.

Rüyada Yediklerini Kusmak

Rüyasında yediklerini kusan kimse, maddi kayba uğrar. Bu rüya elinizdeki malları kaybetmenize, bir miktar para harcamanıza bazen de iş hayatında yaptığınız girişimlerden istediğiniz sonucu alamamaya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başkasının Kustuğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. bahar (24 Mart 2016 saat: 10:01)

  rüyamda ablamlara gitmişdik ve be n kızıma zorlar yemek yedirirken son lokmada kusucam dedi.bende kizimi aldim lavaboya götürürken kızım evin
  salonuna kustu. fakat öyle çok kustuki;bende zorla yemek verdim diye cok üzüldüm.meger kizim cok hastaymis

 2. Sema suver (14 Ocak 2016 saat: 09:17)

  Rüyami en basindan hatirladigim kadar anlatmak istiyorum.öncelikle rüyadan çok erkilenip 2 saat boyunca isteksizce basit bi rüya için agladim.bu sebeple anlamli olduğunu ve yazmam gerektiğini düşünüyorum.lütfen yazimi dikkate alip aytintili ilgilenirseniz sevinirim.
  Rüyamda eski oturduğun evdeydik ve sabah güneşli bulutlu bir gündü .yatakta yüz ustu uzanmisim ve tavan yok gibiydi gökyüzünü izliyordum.tam çözümü actim değişik bulut sekli sonra kapadim ve bir daha actim bulutlarin arasında bir UFO gördüm .çok sasirdim yaninda anneme bagirdim Çiğlik attim ve koridora geçtim annem uyandi ve benimle ilgilenmeyen karnini tutarak lavaboya gitti babsa böldü diyerek bana sordu bende baba UFO gördüm dedim korkarak aglocaltim nerdeyse.sonra ailecek cikip pencereden bakmaya calistik UFO yerine savaş makinesi gibi ucan birşey vardi ama bu daha ilgi çekiciydi.bi baltikki katsida ufak 2 katli binada kamerayla gökyüzünü çekiyor birileri kadinin biri çekerken yere düştü ve hic bisey olmamis gibi kimse ilgilenmedi kadinda öylece oturdu üstelik 2 kat gibi biseydi ben çok sasirmistim buna.ondan sonra bir anda aksam oldu ama çok güzel manzarali bir aksamdi deniz oluverdi bir anda binalarin önünde ve onlarin isiklariyla sahada güzel görünüyordu huzur veren fakat çok karanlik bir gecceydi.anneme donup aniden neden gece oldu dedim .o çok normalmis gibi birşey demedi ve korkarak yatağa geçtim.ona bu korkuyu nasil atlatirim diye sordum fakat bana korece bir korku filmi söyledi izle dedi bende hemen bi sayfa actim sayfada filmin müziği caliyordu hemen kapattim müzik halen bile aklimda.çok sasirmistim buna sonra baktim ki annem ayak ustu durarak kafasini yere kadar eğmiş ve kusuyordu bende sirtini ovaliyordum gizli gizli.sonra annenin çok zorlandigini ve bitik düştüğünü olduğu yere uzandigini gördüm kalk anne yatağa uzan dedim boyle rahatim boyle uyumam gerek dedi olmaz anne sen ogrettin ya yerde uyunmaz dedim ve annemi kaldirdim yatağa goturuyordum ama orda uyandim goturemedim ve nefese hala agliyorum

 3. mustafa (15 Kasım 2015 saat: 03:42)

  rüyamın baslarını hatırlamıorum ama çoçukluk arkadasımla küçükken oynadıgımız yerdeyken o birden bi tanka binip askeri bi geçite katılmaya basladı bende önce onu yakalayamadım sonra kestirmeden önlerine çıktım geçitte hissettigim eski bi anmanın geçit töreni olmasıydı sonunda koktey gibi biyere geldim bu törenin kokteyliydi tanımadıgım bi kadınla koktelydeki kekleri yemeye basladık kadını vampir gibi hatırlıyorum bide hastalıklı gibiydi sonra kollarımı emip yalayıp bi an beyaz beyaz kusmaya basladı hiç durmuyodu onu görünce bende dayanamayıp bende kustum aynı sekilde beyazdı tadı migde suyu gibi ama beyazdı sonra uyandım inşh hayırlıdır

 4. merve (30 Ocak 2015 saat: 02:47)

  Rüyamda eski nişanlımın evine başka bir erkekle gittiğimi ve 3muzun aynı yerde kaldığını gördüm o gittiğim kişi benimle beraber olmaya çalışıyordu sabah olduğunda ben gidip eski nişanlımı öpüyodum uyurken oda birden uyanıp kusunca benim azıma kustu sonra azımızı yıkmaya gittik yıkadık sonrada uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,