RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek, eğer o kimse tanınan birisi ise manevi anlamda oldukça iyi ve derecesi yüksek biri olmasına; arzu ve dileklerinin gerçekleşmesine işarettir. Eğer namaz kılan tanınmıyorsa, o zaman bu rüya gören kişiye yapılan bir uyarıdır. İbadetlerinde olan eksiklikleri ve dini anlamda daha fazla gayret göstermesi gerektiğini hatırlatan, aynı zamanda yaptığı bazı günahlara tövbe etmesi gerektiğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada Başkasının Dua Ettiğini Görmek

Rüyada dua eden kimse, eğer dünyevi istekleri varsa onlara ulaşır veya çektiği sıkıntılardan kurtularak ferahlar. Eğer dünyevi olana dua edildiğini gördüyseniz, bu rüya dünya zevklerini elde edeceğinize fakat ahiret için hiçbir şey yapmayacağınıza işarettir. Dua eden kimse ahiret için ediyorsa hem dünyası hem de öldükten sonraki yaşamı güzelleşir ve mutluluğa erer.

Rüyada Başkasının İbadet Etmesi

İbadet etme ile ilgili rüyalar oldukça hayırlıdır. Özellikle Allah’a yakarmak, zikretmek ve namaz, oruç gibi ibadetlerden birisini yapmak çok güzel sayılır. Bu rüya kim o ibadeti ediyorsa onun dünya ve ahirette kendisine verilecek nimetlere ve sahip olacağı güzelliklere işarettir. Rüyada Allah dışında başka bir şeye ibadet etmekte hayır yoktur. Bu, sapıklığa düşmeye, yoldan çıkmaya yorumlanır.

Rüyada Namazı Bozduğunu Görmek

Rüyada namaz bozmak dünya hayatında günah işlemenin habercisidir. Bu rüyayı gören kişi bazı hatalar yapar veya ibadetlerinde eksiklikler vardır. Namaz bozmak bazı durumlarda da istediğini şeylerin gerçekleşmemesine veya sizin için hayırlı olmamasına işarettir.

Rüyada Namaza Durduğunuzu Görmek

Rüyada namaza duran kimse doğru yola erişir. Bu rüya dünya hayatında günahlardan sakınana ve daima manevi anlamda kendisini geliştirip derecesini yükselten bir adama işaret eder. Namaza durmak bazen de çok başarılı olacağınız bir işinizin olmasına veya maddi anlamda ferahlamaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Begüm (01 Aralık 2015 saat: 18:09)

  Merhaba,
  Hayırlar olsun rüyamda yemyeşil bir yerde on beş- yirmi kişi kadar bembeyaz giyinmiş, sadece elleri ve yüzleri görünen kadınlar seccadelerin üstünde namaz kılıyordu.
  Seccadeler yeşil alanın üstüne serilmişti.
  Yorumlarsanız çok sevinirim. Çok etkilendim.

  Teşekkür ederim.

 2. Tubiss (13 Kasım 2015 saat: 09:46)

  Merhabalar rüyamda babamı çok hızlı bi şekilde namaz kılarken gördüm secdesini değiştirerek namaz kılıyordu bir rukuya varıp doğrulduğunda bi sağ tarafa secde ediyordu o sırada bende namaz kılıyordum babamı öyle görünce dayanamayıp namazı bozuyordum.

 3. melek teker (03 Ekim 2014 saat: 11:24)

  rüyamda eşimle birlikte bilmediğimiz bi sokoklardayız bakıyorum bütün sokaklarda insanlar namaz kılıyor

  her yer kapalı ben hemen alahım sen hayırlısını ver sen gönlümün muradını ver diye dua ediyorum namaz kılan cemaatin içinde patronumuda görüyorum böyle bir mübarek arife gecesinde gördüğüm bu rüyanın hayra çikmasını diliyorum şimdiden teşekkür ederim hayırlı bayramlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,