RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Saçını Kesmek

Rüyada başkasının saçını kesmek, o kimseyi tanıyorsanız onunla ortak yapacağınız bir işe; bazen de o kişiden elde edeceğiniz para ve mala yorumlanmaktadır. Bu rüya, eğer saçını kestiğiniz insanı tanımıyorsanız ticaret hayatında başarılı olup işlerinizden oldukça büyük karlar elde edeceğinize işarettir. Bazen de o kimsenin bazı hastalıklar çekmesine, bazen maddi sıkıntı yaşamasına da delalet eder.

Rüyada Başkasının Saçını Örmek

Rüyada saçları örülen kişi, gerçek hayatta ortak bir işe girişir veya uzun süreli bir çalışmaya başlar. Bu rüya genellikle maddi hayatta meydana gelecek değişikliklere ve o kimsenin işinde alacağı önemli pozisyonlara yorumlanmaktadır. Bazen de böyle bir rüya sizin art arda birtakım hadiseler yaşamanıza veya birden fazla haber işitmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Saçlarını Uzun Görmek

Tanıdığınız bir kimsenin saçlarını gerçek hayatında olduğundan daha uzun görmeniz, o kişinin tüm arzu ve isteklerine kavuşmasına; eğer çalışmak istiyorsa yakında çok karlı ve güzel bir meslek bulmasına, iş hayatında yükselmesine, başarılı olmasına, şan ve şöhrete, kadınlar için evliliğe yorumlanır.

Rüyada Bir Başkasının Saçlarını Dağınık Görmek

Rüyada saçlarda dağınıklık gerçek hayatta da perişanlık ve düzensizlik anlamındadır. O nedenle böyle bir rüya gören kimse, kimin saçını dağınık olarak gördüyse o kişi gerçek hayatında perişanlık yaşar veya her şeyin karmaşıklaştığı bir dönem geçirir.

Rüyada Başkasının Saçlarını Bakımlı Ve Güzel Görmek

Rüyada saçları bakımlı ve güzel olan kişi, o sıralarda eğer bir isteği varsa veya bir şeyi arzu ediyorsa bu gerçekleşir. Bu rüya görülen saç rüyaları arasında en hayırlı olanıdır. Çünkü şan ve şöhrete, kişinin karşılaşacağı güzel durumlara, maddi anlamda sıkıntıların bitmesine, bekarlar için iyi bir kısmete, hayırlı ve herkesin beğendiği bir kişi ile evliliğe yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başkasının Saçını Kesmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevda demirel (19 Haziran 2015 saat: 13:04)

    Ben ruyamda nisanli kizkardesimin saclarini kestiyimi goruyodum duyunune bi ay kala ruyamda ince cok agliyodu.ama sonra guluyodu cok beyeniyodu duyun icin aldiyimiz kiyafetlerle evde duyun halkinin olmasina ragmen evi boya yapiyodum ben cok merak ediyorum anlamini orenmek istiyorum

  2. Eda (06 Mayıs 2015 saat: 08:44)

    Ruyamda bir silahli catisma icindeyim kardesimde var yanimda catismanin icinden cikiyorum bir ara sokaga giriyorum taninadigin bir adam var yanimda kardesim bir silah getiriyor patlamak uzere adamla beraber atiyoruz el bombasi gibi patliyor orda cop konteyniri car ora yaniyor kaciyorum bir yere geliyorum enkaz var ustunde de eski bir erkek arkadasim konusuyorum beni alip bir parka goturuyor orda eski sevgilim ve arkadasi oturuyor gitmek istemiyorum arkadaslarim cagriyorlar yanlarina gidiyorum oturuyorum sol tarafimda biraz uzakta eski sevgilimin sevgilisi guluyor sonra eski sevgilim yanima dogru siir soyluyerek geliyor uzgun kirilmis gibi bir yuz sekli vardi dibime kadar geldi ama bana bakmiyordu direk karsiya bakiyordu

  3. kader (06 Nisan 2015 saat: 04:29)

    Selamin aleyküm ilk basta ben bu gece evlenecegim insanin kim olacagini gormek icin istihareye yattim ve ilk olarak sag kulagimda yogun bir çınlama sag alt dislerimide sanki boyle sert bi cisimle vurmusta asiri bi sekilde sizladigini hissettim ve odada ki kiz arkadasimin yatağındn kalkip saclarini bböyle yuzume sürer gibi hafiften birazini surttu boyle onu opmek istedigimi onunda boyle beni opmek istedigini hissettim optumu opmedimi bilmiyorumda uyandigimda aklima ilk once sevdigim erkek arkadasim geldi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,