RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Saçını Kesmek

Rüyada başkasının saçını kesmek, o kimseyi tanıyorsanız onunla ortak yapacağınız bir işe; bazen de o kişiden elde edeceğiniz para ve mala yorumlanmaktadır. Bu rüya, eğer saçını kestiğiniz insanı tanımıyorsanız ticaret hayatında başarılı olup işlerinizden oldukça büyük karlar elde edeceğinize işarettir. Bazen de o kimsenin bazı hastalıklar çekmesine, bazen maddi sıkıntı yaşamasına da delalet eder.

Rüyada Başkasının Saçını Örmek

Rüyada saçları örülen kişi, gerçek hayatta ortak bir işe girişir veya uzun süreli bir çalışmaya başlar. Bu rüya genellikle maddi hayatta meydana gelecek değişikliklere ve o kimsenin işinde alacağı önemli pozisyonlara yorumlanmaktadır. Bazen de böyle bir rüya sizin art arda birtakım hadiseler yaşamanıza veya birden fazla haber işitmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Saçlarını Uzun Görmek

Tanıdığınız bir kimsenin saçlarını gerçek hayatında olduğundan daha uzun görmeniz, o kişinin tüm arzu ve isteklerine kavuşmasına; eğer çalışmak istiyorsa yakında çok karlı ve güzel bir meslek bulmasına, iş hayatında yükselmesine, başarılı olmasına, şan ve şöhrete, kadınlar için evliliğe yorumlanır.

Rüyada Bir Başkasının Saçlarını Dağınık Görmek

Rüyada saçlarda dağınıklık gerçek hayatta da perişanlık ve düzensizlik anlamındadır. O nedenle böyle bir rüya gören kimse, kimin saçını dağınık olarak gördüyse o kişi gerçek hayatında perişanlık yaşar veya her şeyin karmaşıklaştığı bir dönem geçirir.

Rüyada Başkasının Saçlarını Bakımlı Ve Güzel Görmek

Rüyada saçları bakımlı ve güzel olan kişi, o sıralarda eğer bir isteği varsa veya bir şeyi arzu ediyorsa bu gerçekleşir. Bu rüya görülen saç rüyaları arasında en hayırlı olanıdır. Çünkü şan ve şöhrete, kişinin karşılaşacağı güzel durumlara, maddi anlamda sıkıntıların bitmesine, bekarlar için iyi bir kısmete, hayırlı ve herkesin beğendiği bir kişi ile evliliğe yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,