RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasının Saçının Kesildiğini Görmek

Başkasının saçının kesildiğini görmek, bir tanıdığın başına gelen olumsuz, üzücü olaylara şahit olmak ve elden bir şey gelmemesi manasındadır. Görülen kişinin ömrünün kısalacağına yorumlanan rüya, bir hastalık yahut kaza gibi sağlığı tehdit eden mevzular yüzünden bu kişinin ömrünün az olacağını, uzun süren tedaviler yaşayacağını ifade eder. Bir işin yarım kalması manasına da gelen rüya, eğer bir ortaklığa girişildiyse işlerin yürümeyeceğini ve bu beraberliğin karşı taraftan kaynaklanan sorunlar yüzünden bozulacağının ifadesidir. Görülen kişinin itibar kaybı yaşamasına ve onurunu zedeleyecek bazı davranışlar içinde olması yüzünden rüya sahibinin üzüleceğine, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine delalet eder.

Rüyada Başkasının Saçını Kesmek

Tanıdığı birinin saçını kestiğini görmek o kimseyle olan tüm bağları koparmak ve ilişkileri yeni baştan düzenlemek anlamına gelir. Uzun süredir kangren olmuş bir sorunu çözemediği için tamamen problemi ortanda kaldırmayı tercih etmek demektir. İş yerinde sıkıntısı olanların istifa edeceklerine, dedikodu yapan biriyle kavga edileceğine ve yalan söyleyen kimselerin yalanlarının yüzlerine vurulması suretiyle açığa çıkarılacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Başkasının Saçını Kestiğini Görmek

Kendi saçını kesen birini görmek, tüm uyarılara ve kendisine verilen önerilere rağmen bildiğini okumak suretiyle hayatını mahveden bir tanıdıktan kötü haberler almak demektir. Hastalık veya ameliyat gibi haberlere de işaret eden rüya, kişinin arkadaş çevresinden bazı kimselerin aleyhinde konuştuklarına şahit olması manasına da gelir. Sevilen birine nasihat vermek ama bu kişinin önemsemediğini görüp hayal kırıklığı yaşamak anlamındadır.

Rüyada Başkasının Saçının Kesildiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi hayatından memnun olmamak veya kendi hayatını sürekli bir başkasının yaşamıyla kıyaslamak, başkalarının hayatına özenmek, o kimseler gibi yaşamak istemek anlamına gelir. Mevcut koşulların kişiyi hiçbir şekilde memnun etmediğine ve kendini sevmeyen rüya sahibinin başka biri olmak isteyişine de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: