RuyaTabirleri.com

Rüyada Başkasıyla Evlenmek

Rüyada başkası ile evlenmek, evlendiğini gördüğü kişi ve ailesi ile yakın ilişkiler kuracağınıza veya onlardan bir iyilik göreceğinize işarettir. Bu rüya genellikle ailevi ilişkilere yorumlanır. Evlendiğiniz kişi yakından tanıdığınız birisi ise, birlikte yolculuğa çıkacağınıza veya o kimsenin size yol göstermesi sonucunda aile halkı olarak büyük bir ferahlığa ve rahatlığa kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Başkasının Karısı İle Evlenmek

Rüyada tanıdığınız birisinin karısı ile evlenmeniz, o kimseye yapacağınız bir kötülüğünü habercisidir. Bu rüyayı gören kişi, o adama özellikle maddi anlamda bir zarar verir. Bazen de bu rüya büyük bir günaha bazen zinaya, istekleri ve nefsi peşinde koşan bir adama, dünyevi zevklere de yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Kocası İle Evlenmek

Rüyasında başkasının kocası ile evlenen o adamın karısı ile dost olur veya onunla beraber bazı etkinliklere katılır. Bazen de bu rüya iki aile arasında çıkacak olan anlaşmazlıklara ve bunun sonucunda küsmelere; bazen de sıkıntı ve üzüntülere işaret eder.

Rüyada Başkası İle Nişanlanmak

Rüyasında evli olduğu halde tanımadığı bir adamla nişanlanan kişi, eşine bir konuda yalan söyler. Bu rüya atacağınıza yanlış adımlara, yapacağınıza bazı hatalara, aile huzurunun bozulmasına, eşi ile kavga etmeye bazen de onu aldatmaya işaret eder. Nişanlanmak genellikle verilen sözlere, size emanet edilecek olan sırlara, bazı kimselerle ortak işler yapmaya, iş hayatında başarı ve kazanca işarettir.

Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek

Rüyada tanıdığı bir kimsenin evlendiğini görmek, o kişinin elde edeceği başarılara ve maddi manevi birçok alanda mutlu ve huzurlu olmaya işarettir. Bu rüya, genellikle evlenen kişi üzerinden yorumlanır. Kimse evlenmişse onun kısmetinin çıkmasına, kendisine ulaşacak nimetlere, dünya yaşamının zevklerine ve huzurlu bir hayat sürmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!