RuyaTabirleri.com

Rüyada Basketbol Görmek

Rüyada basketbol görmek, rüyayı gören kişinin ilgi duyduğu ve becerikli olduğu alanlara yöneleceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine bu sayede de sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hobilerine vakit ayıracağına, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine alamet eder.

Rüyada Basketbol Maçı İzlemek

Rüyayı gören kişinin içini kıpır kıpır edecek ve deyim yerindeyse hop oturup hop kalkmasına vesile olacak bir haber alacağına ya da böyle bir gelişme ile karşılaşacağına delalet eder ve rüya sahibini çok hareketli, eğlenceli ve neşeli günler beklediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Basketbol Oynadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yapmaktan zevk duyduğu, kafasının rahatladığını, içinin huzurla dolduğunu, ruhunun güzelleştiğini ve bedeninin de şifa bulduğunu hissettiği bir takım aktivitelerde bulunacağı bu sayede iş yaşamının ve günlük hayatın getirdiği stresten ve telaştan da uzaklaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin adeta yenileneceğine ve tazeleneceğine işaret eder.

Rüyada Basketbol Potası Görmek

Rüyada basketbol potası görmek ne yazık ki uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına ve sonunda da üzülüp, mutsuz olacağına rivayet edilir.

Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyayı gören kişinin sosyal bir insan olduğuna tabir edilir ve rüya sahibinin arkadaş ve dost canlısı olduğu kadar aynı zamanda da sanata ve kültüre karşı çok hevesli ve ilgili olduğuna yorulur. Rüya sahibinin çevresinde entelektüel ve renkli bir kişilik olarak nam saldığına ve aslında pek çok kişinin de kendisine özendiğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Basketbol Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gultac (04 Aralık 2014 saat: 08:34)

    Ruyamda savaş cikmis herkes evlerinden disari cikmiyor.ama evlerinde olmalari yinede guvenli degil cunku havadan ucaklar ates ettiginde evin içine gecebiliyor.yani evler seffaflaşiyor.evde annemle beraberiz kapi çaliyor.bize saklanmak için eski komsularimiz ve arkadasim geliyor.ben şaşiriyorum arkadasimin eski komşularimizi nerden taniyor diye neyse içeri aloyorum onlari arka odaya geçiyoruz.ben pencereye yöneliyorum disari bakmak için bakiyorum ki kocaman ustu bugulu bir deniz gökyüzüde buğulu belli belirsiz savaş ucaklarini goruyorum ama ucaklar bembeyaz ve uclarinda fuzeler var.fuzelerde bembeyez bazilari bu fuzeleri firlatiyor.ama bizim eve denk gelmedigi icin ben cok seviniyorum.sonra birden sokakta buluyorum kendimi herkes biryerlere kaçişiyor ve herkesin uzerinde askeri yeşil kiyafetler var.bitanede askerim diyen biri herkesi öldürüyor ben bunu gorunce korkup kacmaya basliyorum. Bu sefer o askerim diyen kisi bana ates etmeye basliyor.ben cok hizli bir sekilde kosuyorum o surekli hic durmaksizin ates edio ama hic biri bana isabet etmio ama ben silahtan cikan sesleri cok iyi hatirliyorum.sonra mermisi bitio mermisini doldurmak icin duruyor.sokagin ortasinda dolap gibi bi yerden mermi alip doldurmaya baslio.sonra ben nasil oluyor bilmiuorum ama eve geliyorum evin ortasinda bortane basket potasi kiz arkadasim buraya basket atmaya calisiyor.o birtane basket attiktan sonra topu ben aliyorum (topun rengide gri ve kirmizi dilimli) bende bitane basket atiyorum nasil seviniyorum nasil seviniyorum.o sevincle birtanedaha atmak istiyorum ama zipliyorum zipliyorum bir turlu bir daha basket atamiyorum.sonrada uyaniyorum.yorumlariniz icin simdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,