RuyaTabirleri.com

Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyada basketbol oynamak, eğer topları potaya atabiliyorsanız başarı ve mertebenin yükselmesidir. Basketbol oynarken potaya yükselen kişi gerçek hayatında da büyük bir başarı yakalayarak gittikçe yükselir ve insanların takdirini kazanır. Rüyasında kalabalık bir grupla basketbol oynadığını gören gerçek hayatta da iyi insanların olduğu bir mecliste bulunur. Bu rüya arkadaş edinmeye, insanlarla iyi geçinmeye, arkadaşlarla hoşça vakte yorulabilmektedir.

Rüyada Basketbol Oynarken Düştüğünü Görmek

Rüyasında basketbol oynarken düştüğünü gören kişi, iş hayatında başarı ile ilerlerken bazı zorluklarla karşılaşır. Bu rüya çekilecek sıkıntıyla birlikte bu sıkıntılardan kısa sürede kurtularak feraha erme olarak yorulabilir.

Rüyada Basketbol Sahasını Görmek

Bu rüya kişinin önüne çıkacak yeni iş teklifleridir. Başarıları ile herkesin takdirini toplayan ve önüne yeni fırsatlar sunulan çalışkan bir adam işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yeni atılımlarda bulunur ve kısa sürede parlayarak her anlamda mutluluğa kavuşur.

Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyasında elinde basketbol topu tutan kişi, dünyada mal ve servete kavuşur. Bu rüya zorluklarla elde edilecek yüklü bir ganimet ve paradır. Eğer basketbol topu elinden düşerse elden çıkacak bir miktar paradır. Basketbol topu aynı zamanda dedikoducu bir kadın olarak da yorulabilir.

Rüyada Basketbol Oynarken Güldüğünü Görmek

Rüyada basketbol oynarken sevinen veya gülen kişi, gerçek hayatta çok seveceği ve zevkle çalışacağı bir iş bulur. Bu rüya başarıları sonucunda işinde yükselmeye, çalışma hayatında mutluluğa ve sevince de işarettir.

Rüyada Oyun Oynamak

Rüyasında herhangi bir oyun oynamak yaşama sevincine, gerçek hayatta bir grubun üyesi olmaya, edilecek sözlere ve sohbetlere, vakit geçirmeye ve iş sahibi olmaya yorulur. Yine bu rüya boş işlerle uğraşarak, kendine faydası olmayan çalışmalarda bulunmak, vaktini kötü değerlendirmek anlamına da gelebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Basketbol ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Basketbol Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Basketbol Oynamak İle İlgili Rüyalar;

 1. Elif rana (20 Kasım 2016 saat: 11:32)

  Rüyamda geniş bir basketbol sahasındaydım ve elimdeki topla mükemmel bir atış yapmak istiyordum. Bir metre bulup alanın uzunluğunu, yüksekliğini potanın boyunu ve çemberin enini kol gücümu vs. Hesaplayıp ortalamasını ve ihtiyacım olan mükemmel atışın prospektüsünü çıkarmaya çalıştım. Ne varki tam işlemlerimin sonucunu öğrenecekken uyandım. Ne güzel tam sahalık atış yapacaktım.

 2. ÇAĞLA (29 Temmuz 2016 saat: 15:08)

  Ruyada basketbol takimindayim ve basketbol final maçımız var sınıf arkadaşlarım benim takım arkadaşım maç başlıyor ve bana topu atiyorlar top bana geldiğinde potaya doğru ucuyorum ve potaya atiyorum ama ben kendim yukselmiyorum bir anda potaya ucuyorum ve mac bitiyor sampiyon oluyoruz sampiyonuz diyoruz çok seviyoruz. Çok teşekkür ederim.

 3. Ruyacikiz (30 Ocak 2016 saat: 11:23)

  Rüyamda sinif arkadaslarimla basketbol oynuyodum. Beden eğitimi ogretmenimiz de hakemdi. Ama normal bi basketbol oyunu gibi değil, herkes bir köşeye geçmiş köşeden atıyoduk. Ben bazen atıyodum bazen atamiyodum. Sonra sinifimdaki en yaramaz ogrenci arkadasimla benim elime vuruyodu. Elim cok acimisti ama arkadasimla ellerimizi nedenini bilmiyorum ama cekemiyoduk ogretmenimizde bunu gorup elimize vuran arkadasa bagiriyodu. Ve elimizi birakiyodu. Biz basketbol oynamaya devam ediyoduk. sizce bu ruyamin anlamı nedir

 4. gökçe (24 Haziran 2015 saat: 18:42)

  ruyamda yerde taslar olan bi yerdeydim. Elime basketbol topu aldim ve basketbol oynamaya basladim. Tek basina oynuyordum, sadece bir tane pota ve top vardi. Sonra kafami yan tarafa cevirdim. Bir suru genc yani benim yaslarimda insan vardi. Ama hicbiri beni izlemiyordu kendi iclerinde konusuyorlardi. Hoslandigim cocuk da iclerindeydi ve ben kafami cevirip ona bakinca benden gozlerini kacirdi. Bunun anlamini cok merak ediyorum. Yorum icin simdiden tesekkurler

 5. f nur oguz (16 Nisan 2015 saat: 15:39)

  ruyamda basketbol oyunyordum karşimdaki kişi potayi agzi dar yapmiş gool atamyorduk ben farkttigimde beraber oyunadigim kişiye soyleyerek topu botaya ters atarak gool ati bende seviniyordum icimden karşi oyunadigimiz kişiye bak attik diyordum

 6. Erol (27 Aralık 2014 saat: 12:43)

  Rüyamda tanımadığım bir sürü insanla basket oynuyordum. Iynarken oyunu hiç takmadığımdam takımımdaki biri bana kötü bakıyırdu. Oynamaya devam ederken birden fillerin istilasına ugruyorduk. Bir arkadaşıma filleri daha önce hşç görmediğimi söylüyordum. Birden basket sahası yerle bir oluyodu bende bayır aşşağı kacıp fillerden kurtuluyordum. Bayır aşşağı inince kumsal ve deniz gördüm. Bir adam ile periye benzer kanatları olan beyazlar içinde biri vardı. Adam onu rahatsız ediyordu ve periye benzeri kurtarıyodum. Kurtardıktan sonra ağlıyarak bana cok teşekkür ediyordu. Birden değişik bir işareti bana doğru yolluyordu. Rüyamda bana ihanrt ettiği ve o adamada aslında aynısını yaptığını anlıyordum. O periye benzerden birden nefret ediyor ve kacıyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,