RuyaTabirleri.com

Rüyada Basketbolcu Görmek

Rüyada basketbolcu görmek, çok hızlı geçecek zamanların, yorgunlukların ifadesi olduğu gibi, aynı zamanda hedeflenen başarının da yakın olduğunu müjdeler. İş hayatına yönelik bilgi veren rüya, kariyer planlarının hızlı şekilde gerçekleşeceğini, bu dönemde kişinin aniden çıkacağı pek çok yolculukta yeni insanlar tanıyarak iş yaşantısına olumlu katkılarda bulunacağını, kendisini geliştirmek için farklı mecralara atılacağını da işaret eder. Akılcı, plan ve program dahilinde çalışan rüya sahibinin istediği hayat koşullarını sağlayacağı gibi, zenginleşeceğini, ailesini rahat ettirirken, mal, mülk konusunda da birikimlerini değerlendirmeye başlayacağını tabir eder. Tanınmış bir basketbolcu görmek, zirveye ulaşmak, iş konusunda herkesin ayakta alkışladığı biri olmak, eğlenceli aktivitelerde ve sosyal ortamlarda bulunmak manasına da gelir.

Rüyada Basketbolcu Olduğunu Görmek

Entelektüel seviyesini yükseltecek olan rüya sahibinin dost canlısı olması neticesinde çevresinin de genişleyeceğini, kendisine iyilikte bulunan arkadaşları olduğu gibi, iş yaşantısını daha iyi noktalara taşımasında önayak olacak insanlarla tanışacağını bildirir. Emeklerin, çabaların ve yıllarca çok çalışmanın sonuçlarını görecek olan rüya sahibinin, sosyal alanda ünlü biri haline geleceğini, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağını ve uzun seneler sevdikleriyle beraber keyifli yaşayacağını, kariyerine odaklanacağını, iyi kazançlar elde edeceğini delalet eder.

Rüyada Basketbol Oynamak

İş dünyasında büyük rakipler karşısında başarı kazanacak olmanın işaretidir. Rüya sahibinin yeteneklerini ve bilgi birikimini kendisini daha ileriye taşıyacak şekilde kullanacağını haber veren rüya, işbirliği yapmanın, güçleri birleştirerek kariyer yolunda daha emin adımlar atacak olmanın da tabiridir. Takım çalışmalarında bulunacak olmanın, kalabalık şekilde çıkılacak bir yolculuğun da habercisidir.

Rüyada Basketbolcu Görmenin Psikolojik Yorumu

Yetenekli insanların içlerindeki enerjiyi dışa vurmak için alan bulmaya çalıştıklarını, sosyal hayatı sevdiklerini ve yalnızlıktan hoşlanmadıklarını bildiren rüya, hareketli bir duygusal hayata da işaret eder. Kişinin yoğun bir ruhsal hayata sahip olduğu kadar, fiziksel aktivitelerde bulunmaktan da hoşlandığını, zamanını dolu şekilde geçirmek için çaba gösterdiğini sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Basketbolcu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Muhammet (10 Eylül 2016 saat: 23:25)

    Merhaba. Ben birkac gun önce bir ruya gördum. Basketbol ile 3 sene ugrasiyorum ve bir takima gidiyorum. Pek basarili oldugumu diyemem ve oyuzden bu yaz kendi basima bir hayli antreman yaptim daha prestijli olmak icin. Ruyamda ise eskiden NBA de oynamis bir Basketbolcu gördum, ismini belki duymus olabilirim ama adi Isiah Thomas. Tanimadigim bir basketbolcu, ruyamda o ve bitane daha ismini unuttugum basketbolcu benikonuk etmisti ve benimle Lunapark yada eglence mekani gibi bir yerde agirlamislardi. Ben bu aralar boyumuda cok dusundum ne kadar daha uzarim diye ve Isiah Thomasa internetten bakinca 185 oldugunu gördum peki bu ruya be anlama gelir, onun kadar uzunmu olucagim veya onun kadar basarili olabilecekmiyim, eskiden hic bir basketbolcu hakkinda ruya görmedim bu ilk.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,