RuyaTabirleri.com

Rüyada Baskın Görmek

Rüyada baskın görmek, kişinin becerilerini ortaya koyarak gerçekleştireceği bir işte çok iyi bir noktaya geleceğine, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyada Baskın Yemek

Hayırlı bir şekilde başlayıp devam eden bir işin yakın zaman içinde sıkıntıya düşüleceğine, kem gözlere gelineceğine, kazanılan başarılar, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, işlere nazar değeceğine ve karşılaşılan sıkıntılı ve sorunlu durumlardan ötürü hayatın daha da kötüye gideceğine tabir edilir.

Rüyada Baskın Yapmak

Sevilen bir kişinin ihanet etmesi yüzünden çok büyük bir üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına delalet eder. Ayrıca, iş hayatındaki iniş çıkışlar yüzünden bir hastalığa yakalanılacağına işaret eder.

Rüyada Silahlı Baskın Görmek

Eşler arasında yaşanan bir tartışmadan ötürü ayrılık çanlarının çalacağına, parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına ve iş performansının günden güne düşeceğine rivayet eder.

Rüyada Sel Baskınından Kurtulmak

Parasal olarak ferahlığa çıkılması sayesinde uzun zamandan beri hayali kurulan şeylere kavuşulacağına, ters giden durumların düzeltileceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına ve yeni bir iş hayatının başlayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Baskın Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Umut (16 Ekim 2014 saat: 10:39)

    Yaklaşık 2-3 ay önce gördüm bu rüyayı. Kendimi uzayda görüyorum. Milyonlarca yıldız var parlıyorlar. Derken şeytan ile karşılaşıyorum Allah cc ye saldıracakmış önüne geçiyorum sağ elimde kendi kılıcım var şeytana izin vermiyorum derken şeytan bana senin tövbe haşa allahını öldüreceğim diyor. Ben üzerine atılıyorum ve sol elimde allahın kılıcını görüyorum bana allah vermiş o kılıçı. Elektirik testere gibi tırtıkları var ve her tarafı yakutlar elmaslarla süslü bir kılıç. Ben saldırıyorum ama arkamda bir ses allah bana seslendi ve dediki onu bana bırak ben onun hakkında geleceğim. Sırtımı dönüyorum ve o milyonlarca yıldıza bakıyorum yıldızlar sağa sola doğru çekiliyorlar bizde bir girdabın içine doğru çekiliyoruz. Ortada tek bir yıldız kalıyor büyük bembeyaz parlak ona doğru gidiyoruz ama tam yaklaştığımda uyanıyorum. Bu ne demektir yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,