RuyaTabirleri.com

Rüyada Baskül Görmek

Rüyada baskül görmek, kişilik olarak gelişimini tamamlamamış, arkadaşlar arasında laf taşıyan, çocukça davranışlarda bulunan ve küfürlü konuşup kötü söz söylemeyi seven bir kişiye delalet edilir. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır kovaladığı bir işin gerçekleşmemesine, beklediği bir iş teklifinin gelmemesine ancak daha sonra ortaya çıkan başka fırsatlar sayesinde tüm sorunlardan kurtulup daha güzel ve daha hayırlı işler ile karşılaşmaya işaret edilir.

Rüyada Tartı Görmek

Rüyada tartı görmek, geçmiş yıllarda yapılmış olan hatalar yüzünden aile hayatında ortaya çıkan sorunların uzun bir süre baş ağrıtacağına yorumlanır.

Rüyada Tartıldığını Görmek

Rüyada tartıldığını görmek, rüya sahibinin, bir anlık dalgınlık ya da çıkan anlaşmazlıktan ötürü kabul etmediği ya da istemediği bir işin tekrar karşısına çıkmasına ve bu kez daha iyi koşullar ile kabul etmesine tabir edilir.

Rüyada Baskülde Bir Şey Tarttığını Görmek

Rüyada baskülde bir şey tarttığını görmek, iş hayatındaki bir sorundan ötürü çok yüklü bir ödeme yapılacağına ancak hemen ardından daha yüklü bir ödeme alınacağına delalet edilir.

Rüyada Baskül ile Tartılmak

Rüyada baskül ile tartılmak, rüyayı gören kişinin, aşk hayatında çok büyük bir tutku duyacağı ve çok farklı duygular yaşayacağı bir  kişi ile tanışıp çok güzel ve samimi duygular yaşamasına işaret edilir.

Rüyada Baskül ile Tartılan Birilerini Görmek

Rüyada baskül ile tartılan birilerini görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta çok kişi tarafından örnek alınan, çok sevilen ve sayılan biri olunduğuna tabir edilir.

Rüyada Baskül Satmak

Rüyada baskül satmak, rüyayı gören kişinin, geçmişte yaşadığı üzücü olaylar ve insanlara karşı yaptığı hatalardan ötürü çok büyük pişmanlık duyduğuna ve bu yüzden uzun yıllar boyunca kendisini affetmediğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!