RuyaTabirleri.com

Rüyada Basmak

Rüyada basmak, genellikle rüyayı gören kimselerin hayatlarında meydana gelecek maddi kazançla alakalı güzel olayların habercisidir fakat neye basıldığı ya da rüyanın ne şekilde görüldüğü de yorumu tamamen değiştirebilir. Kişiyi güçlü kılacak bir konuma yükseleceğine, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine ya da yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına alamettir. Kişinin iş alanında yükselmesi için birinden yardım alacağına da tabir edilir.

Rüyada Çamura Basmak

Hayırlı bir rüya olmadığı gibi, pek çok sıkıntının gün yüzüne çıkacağına, yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına alamet eder. Kim görürse görsün, iftira veya haksız yere suçlanmak manasına geldiği gibi, bazı durumlarda kişinin çok güvendiği biri tarafından aldatılmasına ya da maddi açıdan dolandırılmasına da yorumlanır. Çamura bastığını gören kimselerin çevresinde düşmanları ve kendisini çekemeyen çok sayıda insan olur.

Rüyada Suya Basmak

Geçici bir ferahlık yaşamak demektir ve bazı durumlarda kişinin bir anlığına sorunlarının geçtiğini düşünmesine yol açacak olaylar yaşamasına ve daha sonra yeniden hayatının stresli zamanlarına geri döneceğine yorumlanır. Suya basmak hastalıkların hafiflemesi, kişinin kısa yollara çıkması anlamına da gelir.

Rüyada Para Basmak

Maddi rahatlık, iyi bir işe girmek ve geçim sıkıntısından kurtulmak anlamına gelir. Mal sahibi olacak kadar birikim yapmaya veya aileye ait olan bir arsanın satışından dolayı kişinin eline de çok fazla para geçeceğine işaret eder.

Rüyada Basmanın Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin kendi geleceği ile ilgili yaşadığı belirsizlikler yüzünden çok gergin zamanlar geçirdiğini işaret eder. Fikirlerde dağınıklık, düşüncelerde bulanıklık anlamına geldiği gibi, yön tayini yapmak konusunda da sıkıntı çekildiğini, özellikle genç kimselerin gelecekte ne iş yapacaklarını bilemedikleri için sürekli tedirgin olduklarını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!