RuyaTabirleri.com

Rüyada Başörtülü Görmek

Rüyada başörtülü görmek, rüyayı gören kişinin değer yargılarına bağlı, topluma uyumlu, aykırılıktan ve aşırılıktan hoşlanmayan, makul davranışları olan, saygılı, terbiyeli ve olgun bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin iyilik ve hayır yapmaya düşkün olduğuna, insanları sevindirmeyi, onların dualarını almayı sevdiği kadar hak yolunda savaşmayı da ihmal etmediğine ve bundan haz duyduğuna işaret eder.

Rüyada Başörtülü Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin huzurlu, güzel, sessiz sakin bir hayatı olacağına, ailesinden hayır göreceğine, iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine ve saygı göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Başörtülü Kadınlar Görmek

Rüyayı gören kişinin sorunlardan uzak, işinde gücünde olacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına alamet eder ve rüya sahibini koruyup kollayan, onun için dualarını eksik etmeyen kimselerin varlığına tabir edilir.

Rüyada Kendini Başörtülü Görmek

Rüya sahibinin yaşamıyla ilgili olarak bir takım yeni kararlar alacağına, bu yönde atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, aldığı bu yeni kararlardan hiç pişman olmayacağına, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Eşini Başörtülü Görmek

Rüyayı gören kişinin aile saadeti yaşayacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, tüm hizmetinin kusursuz olarak görüleceğine, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine işaret eder.

Rüyada Sevdiğini Başörtülü Görmek

Rüya sahibinin sevdiği kişi ile uyum ve bütünlük içinde olacağına, iyi geçineceğine, birbirilerine daha bir sevgi ile bağlanacaklarına ve kenetleneceklerine alamet eder. Rüya sahibinin sevdiği kişi ile arasında çok güzel gelişmeler olacak, mutluluğu artacak, ağız tadı ve keyfi de yerine gelecek demektir. Hayırlara alamet eder ve gönül işlerinde meydana gelecek hayırlara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başörtülü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yuceha n (20 Kasım 2014 saat: 04:43)

    Ruyamda anneannemlerin sitesinde bana fal baktirmak isteyen bi kadinla konusurken hava birden karariyor ve firtina cikiyor tam anneannemlerin siteye gidiyorum bi kadin goruyorum anneannem oldugunu anliyum ama yuzunu goremiyorum sonra altimda sadece ic camasiri var anneannemin orgy yelegini alıyorum bacaklarimi kapatiyorum tam binaya giricem bi bakiyorum herkes binaya kosusturuyorr bir yigin basi ortulu kadin ve suratlari karanlik korkunc bunlardan biri de teyzemmis ses tonundan taniyorum bie yandan korktum kalktim syratlari tek renk koyu gri ve agiz goz burun fln yok dümdüz

  2. Meriç (12 Ekim 2014 saat: 06:36)

    Rüyamda şuan birlikte olduğum ve ciddi düşündüğüm kızi gördüm. Ben ve o ayrı şehirlerde yaşıyor. Sorun yok allaha şükür. Neyse ruyami anlatıyorum. Alışveriş merkezi gibi büyük yüksek girişli bir kapi yerinden girip az ilerde düğün yerine gidiyorua ailecek. Neyse benim kiz arkadaşımin geldiğini söylüyorlar 3 tane kiz arkadaşıyla. Sevinip görmeye gidiyorum. Herşey iyi güzel oturup muhabbetler falanlar filanlar derken baya geç oluyor saat. Ama gece uyuma faslı yok.iliskimizi bilen ve sevgilimin kapalı olduğunu bilen yakın arkadasim bana senin kiz arkadasin kapalı degilmiydi diyor ve o an bende yeni farkedip saçlarına bakıyorum. Başörtüsü takmamis ve saçlarını yaptırmış gelmiş. Çekip kenara konuşmaya çalışıyorum hayırdır niye basın açik senin diye cevap vermeden geliyor ve bende moral olarak bozulup abi ve arkadaşların yanina kaldırıma oturuyorum. Ve abiler nasihat veriyor.

    Rüyam beni çok etkiledi. Hayirdir inşallah. Ama anlamını çok merak ediyorum. Lütfen yorumlayın ve bana gönderin. Şimdiden tesekkur ederim allah razi olsun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,