RuyaTabirleri.com

Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada başörtüsü kaderine razı olmayı bilen, elindekilerle yetinen, yumuşak başlı, kendi yağında kavrularak yaşamaya tamah eden kişiye işaret eder. Rüyada başörtüsü görmek evlenmemiş ve bekar kişiler için nikah anlamına gelir. Yeşil renk başörtüsü huzurlu ve mutlu bir aile yaşamına delalet eder, koyu, açık renklerde ve al renkte başörtüsü görmek herkesi şaşırtacak ama mutluluk verecek bir adım atmak, mor renkteki başörtüsü ise toplumda tanınan ve saygınlığı olan birinin izdivaç yapmasına delalet eder.

Solgun renkler ise aile ve evlilik hayatında meydana gelecek olan sorunlara ve sıkıntılara yani geçimsizliğe işaret eder. Rüyada başörtüsü görmek aynı zamanda yüksek ahlaklı, güzel ve görgülü bir hanım ile kız evlada işarettir. Rüyada başörtüsü gören kişi bir kız evlat sahibi olacak ve evladının uzun ve güzel bir hayatı olacak demektir. Başörtüsünün uçması demek eşlerin boşanması anlamına gelir. Kadının başörtüsünün uçması kocası tarafından terkedilmesine işaret eder, başörtüsünün geri gelmesi ise kocasıyla arasının düzelmesine delalet eder.

Rüyada Başörtüsü Takmak

Rüyada başörtüsü taktığını gören kişi halden anlayan, hoşgörülü, anlayışlı ve alçak gönüllü kimsedir ve bu nedenle herkes tarafından da çok sevilir.

Rüyada Başörtüsünü Çıkarmak

Rüyada başörtüsünü çıkaran kişinin, meslek hayatında önemli derecede yükselme olacak ve başarılar birbiri ardına gelecek demektir.

Rüyada Erkeğin Başörtüsü Takması

Bir erkek eğer rüyasında başörtüsü taktığını görürse bu kendisine yardımcı olacak, hizmetini yapacak bir kadına işaret eder.

Rüyada Başörtüsünü Açmak

Rüyada bir kadının toplum içinde başını açması herkesin içinde mahcup olacağı bir hata yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Başörtüsü Görmek

Rüyada eski bir başörtüsü gören kadının evleneceği insanın gariban biri olacağının ve bir miktar da akıldan yoksun olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,