RuyaTabirleri.com

Rüyada Başsağlığı Görmek

Rüyada başsağlığı görmek, hayırlı bir rüyadır. Mutluluk verici olaylar yaşamaya, müjdeler ve sürprizlerle karşılaşmaya, sahip olmak istenilenlerine kavuşmaya ve edilen dualardan hayır görmeye delalet eder. Kişinin, hedeflerine adım adım kararlı şekilde ilerleyeceğine ve bunun için en doğru yolu kullanmayı başaracağına rivayet edilir. Ayrıca büyük başarılar kazanılacak bazı projeler ortaya koymaya yorumlanır.

Rüyada Başsağlığı Dilemek

Namuslu ve onurlu bir şekilde yaşanılacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, gireceği her işten yana şansının ve bahtının çok açık olacağına girilen işlerin kendisine uğur getirip kısmetlerinin açılmasına vesile olacağına ve büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Başsağlığına Gitmek

İstenilen ve hayal edilen bütün hedeflere ulaşmaya, başarılı olmaya, sabır göstermeye ve güçlü bir kimse haline gelmeye alamet eder. Çok temiz, aydınlık ve parlak bir yola girileceğine bu sayede yaşamın daha da kolay olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Başsağlığına Gelinmesi

Hayat içinde zorlukların ve sorumlulukların artacağına fakat kişinin sabretmesi ve gayret göstermesi durumunda rahatı yakalamasının mümkün olacağına işaret eder. Aynı zamanda, insanlar ile yaşanan ilişkilerde bazı sorunların ve sıkıntıların bulunduğuna alamet eder.

Rüyada Taziye Görmek

Aile hayatında ve iş hayatında büyük bir huzur ve neşenin bulunmasından ötürü çeşitli hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, bu sayede çok mutlu olacağına delalet eder. Aynı zamanda, yapılan başarılı çalışmalar ve elde edilen gelir sayesinde çok rahat bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Taziye Evi Görmek

Bütün hayallere ve istenilen şeylere kavuşturacak çok güzel ve verimli bir döneme girildiğine, bu sayede çok başarılı işlere ve çalışmalara imza atılacağına ve büyük mutluluklar yaşayıp sevilen kişilere yardım edileceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,