RuyaTabirleri.com

Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada başsavcı görmek, rüyayı gören kişinin kâğıt üzerinde olan, kendisine sıkıntı ve problem çıkaran, sürekli kafasını meşgul eden ve içini kemiren bir işinin beklediği, dilediği ve istediği şekilde aşama kaydedeceği bunun da kendisi için çok büyük bir hediye olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi haklı olduğu bir konuda hak ettiklerini almayı başaracak demektir.

Rüyada Cumhuriyet Başsavcısı Görmek

Rüyayı gören kişinin yasal olarak bir kazanım elde edeceğine, bu sayede rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına ve bundan sonra daha emin adımlarla yol alacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin bu yolda verdiği mücadele, döktüğü ter ve harcadığı nefes boşa gitmeyecek demektir.

Rüyada Savcı Görmek

Rüyada savcı görmek de başsavcı görmek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin inandığı, zaman harcadığı ve hakkı olan bir mesele için gereken hukuki sorunların ortadan kalkacağına, bu sayede önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına işaret eder.

Rüyada Savcı ile Konuşmak

Rüya sahibinin meramını anlatacak, ondan çare, çözüm ve şifa bekleyecek bir insanla dertleşeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin yardıma ihtiyacı olacağına bunun için de bir bilene danışma gereksinimi duyacağına tabir edilir.

Rüyada Savcı Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin her zaman vicdanının sesine kulak veren, birisini yargılamadan önce kendisini onun yerine koyan, herkesi anlamaya çalışan bir kişiliğe sahip olduğuna, her zaman bir çıkış yolu bulmak ve iyiliklere ön ayak olmak için çabaladığına rivayet edilir.

Rüyada Savcı ile Evlenmek

Rüya sahibinin iyi kimselerle karşılaşacağına, onlardan iyilik ve yardım göreceğine, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine yorulurken bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin evlilik hayatında eşinden hep değer, ilgi, sevgi, saygı ve anlayış göreceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,