RuyaTabirleri.com

Rüyada Baston Görmek

Rüyada baston görmek, rüya sahibinin hayatının kolaylaştıran, yükünü azaltan, moralini ve motivasyonunu arttıran yüce gönüllü bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Maddi ve manevi anlamda desteğini esirgemeyen bir kişinin varlığı ile açıklanır. Rüya sahibine güç ve cesaret veren bu insan, gerçek ve candan bir dost olarak tasvir edilir. Rüyada baston görmek, hayırlı olaylara, güzel insanlara ve olumlu gelişmelere işaret eder.

Rüyada Baston Kullanmak

Rüyasında baston kullandığını gören kişinin geleceği parlak, şansı bahtı açık, kaderi de güzeldir diye yorumlanır. Kişi azimli, hırslı ve inançlı çalışması sayesinde her zaman başarılı ve mutlu olacak, hayatı zaferlerle dolacak demektir.

Rüyada Baston Kaybetmek

Rüyada baston kaybetmek, rüyayı gören kişinin çaresiz durumlarda kalacağına, elinin kolunun bağlanacağına, içine düştüğü meşakkatli duruma uzun süre çözüm bulamayacağına işaret eder. Kişi, sıkıntılı, zor ve kötü günler geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Baston Kırılması

Rüyada baston kırılması rüya sahibi için şanssızlık ve uğursuzluktur. Kısmetin kesilmesine, gelir kaynaklarının yok olmasına, fakirliğe, açlığa ve yokluğa delalet eder. Rüyayı gören kişinin parasız kalacağı ve çok zorlanacağı günlerin kapıda olduğu anlamına gelir.

Rüyada Baston Almak

Rüyasında baston aldığını gören kişinin başarılarının ve kazancının sürekli olacağı, geçim sıkıntısına düşmeyeceği, eşten çocuklardan yana yüzünün güleceği yorumu yapılır. Rüya sahibinin kendine olan inancı sayesinde hayattaki her türlü zorluğu kolayca aşacağı, hiçbir zaman aşsız, ekmeksiz kalmayacağı tabir edilir.

Rüyada Bastonla Yürümek

Rüyada bastonla yürümek, rüya sahibinin tez canlı ve fevri oluşuna işaret eder. Bu durum rüya sahibi için her zaman büyük bir dezavantaj olacak, kısmetlerinin ve şansının önüne geçecektir. Rüyayı gören kişinin başarı ve mutluluk için sabretmeyi bilmesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!