RuyaTabirleri.com

Rüyada Baston Görmek

Rüyada baston görmek, rüya sahibinin hayatının kolaylaştıran, yükünü azaltan, moralini ve motivasyonunu arttıran yüce gönüllü bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Maddi ve manevi anlamda desteğini esirgemeyen bir kişinin varlığı ile açıklanır. Rüya sahibine güç ve cesaret veren bu insan, gerçek ve candan bir dost olarak tasvir edilir. Rüyada baston görmek, hayırlı olaylara, güzel insanlara ve olumlu gelişmelere işaret eder.

Rüyada Baston Kullanmak

Rüyasında baston kullandığını gören kişinin geleceği parlak, şansı bahtı açık, kaderi de güzeldir diye yorumlanır. Kişi azimli, hırslı ve inançlı çalışması sayesinde her zaman başarılı ve mutlu olacak, hayatı zaferlerle dolacak demektir.

Rüyada Baston Kaybetmek

Rüyada baston kaybetmek, rüyayı gören kişinin çaresiz durumlarda kalacağına, elinin kolunun bağlanacağına, içine düştüğü meşakkatli duruma uzun süre çözüm bulamayacağına işaret eder. Kişi, sıkıntılı, zor ve kötü günler geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Baston Kırılması

Rüyada baston kırılması rüya sahibi için şanssızlık ve uğursuzluktur. Kısmetin kesilmesine, gelir kaynaklarının yok olmasına, fakirliğe, açlığa ve yokluğa delalet eder. Rüyayı gören kişinin parasız kalacağı ve çok zorlanacağı günlerin kapıda olduğu anlamına gelir.

Rüyada Baston Almak

Rüyasında baston aldığını gören kişinin başarılarının ve kazancının sürekli olacağı, geçim sıkıntısına düşmeyeceği, eşten çocuklardan yana yüzünün güleceği yorumu yapılır. Rüya sahibinin kendine olan inancı sayesinde hayattaki her türlü zorluğu kolayca aşacağı, hiçbir zaman aşsız, ekmeksiz kalmayacağı tabir edilir.

Rüyada Bastonla Yürümek

Rüyada bastonla yürümek, rüya sahibinin tez canlı ve fevri oluşuna işaret eder. Bu durum rüya sahibi için her zaman büyük bir dezavantaj olacak, kısmetlerinin ve şansının önüne geçecektir. Rüyayı gören kişinin başarı ve mutluluk için sabretmeyi bilmesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Baston Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. salih (19 Aralık 2015 saat: 22:54)

    Rüyamda kemerli bi köprünün ustunde duruyordum köprünün ustunde bi takım çok güzel kar tanelerini andıran fakat büyükçe şekiller vardı ben allahi anip hey güzel allahim ne güzel yaratmışsin dedim o sirada çok iri bir kurdun saldırısına ugradim sonradan yanımda beliren tanımadığım bi adam kendimi korumam için bana bir baston verdi o bastonla kurda vurmaya ve kendimden uzaklaştırmayi başardım ama çok korkmuştur bu rüyanın etkisinde çok kaldım yardımcı olursanız sevinirim

  2. Ceyhun (23 Şubat 2015 saat: 11:24)

    Rüyamda ciftlık gibi bi mekandaydım adamın biri 2 defa yanından geçerken 2 . Şinde tabancasının düştüğünü fark etmiş Alıp Bı masaya bank Tarzı masaya bırakıp gitmiş bende o bank da oturdum ardımdan Sheriff gibi bi polis memuru geldi Yanıma oturdu tabancayı almak istedi vermedim tabancayı masadan elime aldığımda tabanca degişmiş altıpatlar olmustu sonra vermemek için ayağa kalktgımda baston sürüsü gördüm cam keyz in içinde kemikten olanlarıda vardı

  3. Gülsen (26 Ekim 2014 saat: 07:52)

    Ben babam ablam her aksam dolmuşla bi yere gidiyoruz ve elimizde bi çuval şişelerde su var. Tekrar bu sefer otobüse biniyoruz mahhalemizin üst tarafında bizi indiriyo bizde sokaktan Aşşağıya iniyoruz 2 tane sarhoş adam gördük onlar önde yanlarına bi adam gitti onlar gözden kalboydu sonra bi baston tek başına yürüdüğünü gördüm babam delirdi o an arkamda ablam vardı ona baktım o gözlerini açmış gülüyodu içinde başka biri vardı sanki.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,