RuyaTabirleri.com

Rüyada Basur Görmek

Rüyada basur görmek, uğursuzluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak engeller, aksilikler ve kötü olaylar nedeniyle yaşamının ve düzeninin bozulacağına, başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine işaret eder. Rüya sahibinin tabiri caizse ayağının tökezleyeceğine, rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına rivayet edilir.

Rüyada Basur Olmak

Rüyada basur olmak, basur görmenin tam aksine hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir ve rüyayı gören kişinin problemlerinin çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine işaret eder.

Rüyada Basur Ameliyatı Olmak

Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, bu durumun da hem ruhunun hem de bedeninin iyileşmesine etki edeceğine yorulur.

Rüyada Hemoroid Görmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceli ve güzel günlerinin nazara geleceğine ve sıkıntılı günlerin baş göstereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin rahat ve sorunsuz şekilde devam eden hayatının bozulmasına neden olacak bazı melanetli durumların başgöstereceği anlamına gelir.

Rüyada Hemoroid Olmak

Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda rahata ereceğine, sıhhat ve huzur bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sakin, sessiz ve güzel günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Bağırsak Kanseri Olmak

Rüyayı gören kişinin gam ve kederinin dağılacağına, karşısına dertlerinin dermanının çıkacağına, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, başarısının, makamının, mutluluğunun ve rahatının da daimi kalacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!