RuyaTabirleri.com

Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada bataklık görmek, gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin kendisi için tekin olmayan ve kendisini aşığa çekip, başını belaya sokacağı kimselerle yakınlık kurması şeklinde tabir edilir. Bu kişilerin eli ile gelecek olan kötülüklere ve musibetlere işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere güvenecek fakat çok pişman olacaktır çünkü onların gerçek yüzlerini anlaması zaman alacak, anladığı zaman da zaten elini bir kere bu kişilere kaptırmış olacaktır. Rüya sahibi büyük bir borç batağına düşecek, tefecilere para kaptıracak ve son kuruşuna kadar malından ve parasından olacaktır. Berbat bir durumun içine düşmek anlamına gelir.

Rüyada Bataklıkta Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin altüst olmasına sebep olacak, kötü ve üzücü olaylar yaşanmasına ve kendisinin çok zor günler geçirmesine işaret eder. Rüya sahibi sıkıntıdan günlerce uyumayacak, yemeden içmeden kesilecek ve gülmeyi unutacak demektir.

Rüyada Bataklıkta Yürümek

Tabiri caizse rüya sahibinin tehlikeli sularda yüzmesine tabir edilir. Rüya sahibi kendisine zarar verecek ve bela olacak işler yapmak üzere olduğunun farkında değildir. Çevresinde dönüp durduğu ve almak için kendini paraladığı bu iş sonradan başına çok büyük işler açabilir.

Rüyada Bataklığa Saplanmak

Tüm varlığını kaybederek, ekmek alamayacak duruma gelmeye tabir edilir. Rüya sahibi iflas edecek ve neredeyse acınacak duruma düşecek, bir süre komşularının yardımı ile ayakta kalacak ve bu duruma kahredecek demektir.

Rüyada Bataklıktan Kurtulmak

Kurtuluşa delalet eder. Rüya sahibinin yavaş yavaş yaralarını sarmaya başlaması, yeniden iş sahibi olması, para kazanması ve hayatını yeninden kurması anlamına gelir. Hayırlara işaret eder. Rüya sahibi için hızlı bir toparlanma yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibi bozulan hayatını da düzenini de yeniden kurmak için çalışacak ve başarılı olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bataklık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Hasibe (14 Mayıs 2014 saat: 12:03)

  Rüyamda sevgilimle dağlık niye alanda motor gezintisi yapıyoruz öyle kötü yollardan geçiyoruz ki ben sürekli besmele. Çekiyor çok korkuyorum sonra bi yamaca geliyoruz ben diyorum ki sevgilime ben ineyim önden gideyim sen arkadan gel ben giderken ayağım kayıyo ve aşağı tarafım da uçurum ve deniz kendimi son anda kurtarıp geri dönüyorum ve aşkım gitmeyelim o tarafa diyorum sonra sevgilim bana ilerdeki bataklığı gösteriyo orası çok güzel oraya gitcektik diyo ben bakıyorum hiç beğenmiyorum gitmeyelim oraya diyorum ve geri dönüyoruz

 2. şeref (05 Mayıs 2014 saat: 00:46)

  selamlar.
  ( gerkçek hayatta ben ve abim diyebileceğim 2 kişiyle beraber bulundugumuz diyardan gitme gibi bir planımız var, hayırmı degilmi diye bu niyet üzere uyudum )

  Rüya:
  Rüyada o abilerden biriyle beraber yürüyüşümüzün başladıgı yerde sağ tarafımda bir bataklık vardı. elimde bir sopa gibi birşeyle o bataklığa bastırıp, yanımdaki kişiye bataklığı işaret ediyordum ve ordan geçtik devam ettik.

  bu rüyanın tabiri sizce ne olabilir rica etsem dönebilir misiniz. bulundugumuz yer de sıkıntılı.

  hayırlı çalışmalar. tşkler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,