RuyaTabirleri.com

Rüyada Batmak Görmek

Rüyada batmak, rüya sahibinin nereye ve ne şekilde battığına bağlı olarak değişse de bu rüya genel anlamı itibariyle şerli olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine alamet eder. Maddi ya da manevi olarak büyük bir darbe almaya ve sarsılmaya yorulur.

Rüyada Kuma Batmak

Rüyayı gören kişinin zenginlik içinde yaşayacağı anlamına gelir ve refah düzeyinin yükselmesi ile birlikte artacak variyete yorulur. Rüya sahibinin çok çalışıp çabalayarak büyük gelir elde edeceğine bunu da mal sahibi olarak yatırım amaçlı değerlendireceğine tabir edilir. Kazançlı çıkmak demektir.

Rüyada Çamura Batmak

İyi değildir ve rüya sahibinin işlerinde aksilik yaşanacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Boka Batmak

Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre hayır bazı rüya tabirlerine göre de şer olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bolluk, bereket, geniş rızık ve kolay geçim içinde olacağına delalet ettiği ile açıklanırken bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin başarısızlığa düşeceğine, güç kaybedeceğine, kendisini aciz ve rezil olmuş gibi hissedeceğine alamet ettiği şeklinde açıklanır.

Rüyada Bataklığa Batmak

Rüyayı gören kişinin borca gireceğine, zarar edeceğine, yokluğa düşeceğine, ailesinin rızkını sağlayamaz hale geleceğine, çok üzüleceğine, çıkmaza gireceğine ve çaresiz hallerde kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Suya Batmak

Rüyada suya batmak her zaman iyidir bilhassa berrak suya batmak rüya sahibinin hayır içinde kalacağına, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!