RuyaTabirleri.com

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek yeni ve eski olmak suretiyle ayrı şekillerde ifade edilir. Rüyada rengârenk, yeni ve güzel kokan battaniye görmek sıhhat, mutluluk, aile içindeki sıcaklık, saadet ve huzur olarak yorumlanırken bunun tam tersi durumda yani battaniyenin eskimiş, solmuş, yırtılmış ve artık çok kötü kokar olması rüya sahibinin kasıt olmadan işleyeceği günaha yorumlanır. Eski battaniye aynı zamanda rüya sahibinin çevresindeki dedikoducu ve art niyetli kişilere işaret eder.

Rüyada Battaniye Yorgan Görmek

Rüya sahibinin bıçkın gibi, güçlü ve dinamik bir bedene sahip olacağına bu nedenle de hiçbir inatçı ya da ölümcül hastalığa yakalanmayacağına yorulurken aynı zamanda hayattaki konforunun ve rahatının da yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Battaniye Almak

Rüya sahibinin mağazadan bir battaniye beğenip, onu satın alması demek, tıpkı bir battaniye kadar sıcak, samimi ve dürüst komşular, dostlar ve arkadaşlar edineceğine delalet eder. Yani rüya sahibinin her düştüğünde elinden tutup kaldıracak kimseleri olacaktır.

Rüyada Battaniye Yıkamak

Rüya sahibinin temiz kalpli olduğuna, düşüncelerini dolaylı yollardan değil, kişinin arkasından konuşmadan ya da kaba bir tabirle atıp tutmadan yüzüne karşı direkt olarak söylemesine yorulur. Rüya sahibi açık sözlü ve açık yürekli kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Battaniye Katlamak

Rüya sahibinin bazı ilişkilerini bir süre askıya almayı uygun görmesi anlamına gelir. Rüya sahibi bir süre kafasını toplamak ve ilişkilerini gözden geçirmek isteyecek demektir.

Rüyada Battaniyeye Sarılmak

Rüya sahibinin iş hayatındaki yükselişi ve başarıları şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi memursa makamı, işçiyse maaşı, işverense şanı artar.

Rüyada Battaniye Vermek

Rüya sahibinin çok zor durumda kalan bir yakınına, arkadaşına ya da komşusuna yardım etmesine ve onun için büyük bir fedakârlık yapmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Battaniye Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Pinar (16 Ekim 2015 saat: 17:37)

  Rüyamda geniş bir balkonum var ve demirine battaniye asmışım. Çatıdan tadilat nedeniyle aşağıya taş atıp duruyorlar ve ben battaniyem kirlenmesin diye almaya gidiyorum ama taşlar yerden sekip taa 3. Kattaki bana çarpıyor alamıyorum. Sonra ara veriyolar ama battaniyem yere düşmüş üstüne de taşlar yığılmış çıkaramıycamı düşünüp yabancı adamlardan yardım istiyorum bana yardım ediyorlar ama bi bakıyorum bi tane daha var onuda alıyorum ama benim astığım oda değilmiş en altta kalmış onuda alıyorum omuzlarımda 3 tane tozlu battaniye oluyo ve nasıl temizliycemi düşünürken uyanıyorum. Taşlar belime kadar yükselmişti ve balkonum çok tozlanmıştı.

 2. müjde güler (08 Ekim 2015 saat: 12:11)

  Rüyamda yüzlerine ince gri çorap maske geçirmiş 3 kadın gördüm. kısa saçlıydılar aslında saçları yok, keldiler. peruk takıyorlar. saç derilerinde yanıklar vardı. daha sonra akrabamın 5 aylık bebeğini gördüm. biraz büyümüş 1 yaşında gibi olmuş ve saçları uzun, kumral bir bebek benimle konuşuyor. kucağıma aldım. belimde mor bir battaniye asılı boy aynasına bakıyorum ve birileri fotoğraflarımızı çekiyorlar.

 3. Meltem (22 Mayıs 2015 saat: 20:21)

  Rüyamda yıkanmış ve balkona asılmış battaniyem birden uçup gidiyordu.Evin içindeydim ve balkona bakan camın ordan battaniyenim mandallarından sıyrılıp uçtuğunu farkettim ve arkasın dan çok ağladım.Herkes bana sakın olmamı söylüyordu ama ben ağlamaya devam ediyordum.Sonra uyandım zaten.
  Tabir için şimdiden teşekkür ederim.

 4. meltem (14 Mart 2015 saat: 06:21)

  Bir balkona cikmisim iki arkadaşım daha var sigara içmek için. Balkon 2. Kat meyve ağaçları balkona uzanmış . Bir ayva kopariyorum sarı büyük. Ovalayip tuyunu temizliyorum. Arkadaşım cebinden cakisini çıkarıyor paylastiriyorum. Diğer arkadaşımla balkondaki battaniyeyi katliyoruz. Armut ağacı da var kışlık armut ama onlar daha olgunlasmamis

 5. metin (07 Mart 2015 saat: 22:29)

  Ruyamda 3 kuzenimle beraberdik bize herkes onune cikanlardan bisei alsin diyolar bana mavii yesil desenli gribattaniye diger kuzenime gri battaniye denk geldi ne demek acaba sonra digeri benden onu istedi al dedim benim ihtiyacim yok sevdiysen sen al yok dedi o sana denk geldi alamam almadi .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,