RuyaTabirleri.com

Rüyada Bavul Kaybetmek

Rüyada bavul kaybetmek, psikolojik olarak çatışma içine girileceğine ve mantıksal kararlar almak yerine duygusal davranılacağına, bu nedenle iş hayatında ciddi sıkıntılarla karşılaşılacağına delalet eder. Bavul kaybettiğini gören kimse yapacağı yanlışlar neticesinde çevresine karşı güvenilmez bir imaj çizer ve kişilerin saygısını yitirir. Özgüven eksikliğini ve bu yüzden gerekli adımları atmakta geç kalındığına da işaret eden rüya, kişi için çeşitli zorlukların habercisidir. Aile içinde yaşanacak kavgalara da alamet eden rüya, ebeveynler ile ters düşüleceği ve para konularında yanlış tutumlar içine girileceğine de alamettir.

Rüyada Bavul Bulmak

Her açıdan şanslı bir dönemde olunduğuna ve hayallerin gerçekleştirilmesi için uygun zeminlere erişildiğine, fırsatların doğru değerlendirilmesi halinde her türlü durumun kişinin lehine sonuçlanacağını bildirir. Bavul bulmak bekar kimseler için sağduyu sahibi ve olaylara geniş bir perspektiften bakan karşı cins ile tanışmayı, hem duygusal, hem de mantıksal açıdan uyumlu bir birlikteliğe yelken açılacağını da işaret eder. Çocuk sahibi olamayanlar için yeni bir şans anlamına da gelir.

Rüyada Bavul Çaldırmak

Rüya sahibinin çevresinde olan bitene karşı uyanık olmadığını ve bu yüzden sürekli olarak kötü niyetli kimseler tarafından istismar edildiğine işaret eder. Uyarıcı özelliği de bulunan rüya, kişiye özellikle iş yaşamında kendisine çelme takmak isteyen kişilere karşı önlem alması gerektiğini de bildirir. Bavul çaldıran kimsenin emekleri ziyan olur ve kazancı düşer. Plansız ve disiplinsiz bir hayat sürdürüldüğüne, bu nedenle de isteklerin gerçekleşmesinin zaman alacağına da alamet eder.

Rüyada Bavul Kaybetmenin Psikolojik Tabiri

Geçmişte yapılan hataların kişinin bugününü etkilediğini, sahip olunan önyargılar nedeni ile olaylara doğru bakış açısından bakılamadığını sembolize eder. Bavul kaybeden kişi yaşadığı tüm kötü olayları şanssız oluşuna bağlar ancak, saplantıları ve at gözlüğü ile bakmaya devam ettiği için sorunlarını çözemediğini bir türlü anlayamaz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: