RuyaTabirleri.com

Rüyada Bavul Kaybetmek

Rüyada bavul kaybetmek, psikolojik olarak çatışma içine girileceğine ve mantıksal kararlar almak yerine duygusal davranılacağına, bu nedenle iş hayatında ciddi sıkıntılarla karşılaşılacağına delalet eder. Bavul kaybettiğini gören kimse yapacağı yanlışlar neticesinde çevresine karşı güvenilmez bir imaj çizer ve kişilerin saygısını yitirir. Özgüven eksikliğini ve bu yüzden gerekli adımları atmakta geç kalındığına da işaret eden rüya, kişi için çeşitli zorlukların habercisidir. Aile içinde yaşanacak kavgalara da alamet eden rüya, ebeveynler ile ters düşüleceği ve para konularında yanlış tutumlar içine girileceğine de alamettir.

Rüyada Bavul Bulmak

Her açıdan şanslı bir dönemde olunduğuna ve hayallerin gerçekleştirilmesi için uygun zeminlere erişildiğine, fırsatların doğru değerlendirilmesi halinde her türlü durumun kişinin lehine sonuçlanacağını bildirir. Bavul bulmak bekar kimseler için sağduyu sahibi ve olaylara geniş bir perspektiften bakan karşı cins ile tanışmayı, hem duygusal, hem de mantıksal açıdan uyumlu bir birlikteliğe yelken açılacağını da işaret eder. Çocuk sahibi olamayanlar için yeni bir şans anlamına da gelir.

Rüyada Bavul Çaldırmak

Rüya sahibinin çevresinde olan bitene karşı uyanık olmadığını ve bu yüzden sürekli olarak kötü niyetli kimseler tarafından istismar edildiğine işaret eder. Uyarıcı özelliği de bulunan rüya, kişiye özellikle iş yaşamında kendisine çelme takmak isteyen kişilere karşı önlem alması gerektiğini de bildirir. Bavul çaldıran kimsenin emekleri ziyan olur ve kazancı düşer. Plansız ve disiplinsiz bir hayat sürdürüldüğüne, bu nedenle de isteklerin gerçekleşmesinin zaman alacağına da alamet eder.

Rüyada Bavul Kaybetmenin Psikolojik Tabiri

Geçmişte yapılan hataların kişinin bugününü etkilediğini, sahip olunan önyargılar nedeni ile olaylara doğru bakış açısından bakılamadığını sembolize eder. Bavul kaybeden kişi yaşadığı tüm kötü olayları şanssız oluşuna bağlar ancak, saplantıları ve at gözlüğü ile bakmaya devam ettiği için sorunlarını çözemediğini bir türlü anlayamaz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bavul Kaybetmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ercan Akşın (14 Kasım 2016 saat: 17:16)

    Otobüste eşimle gidiyoruz, inme yerine gelince düğmeye basıp inmek istiyoruz otobüs aniden sağa durağa doğru direksiyonu kırınca , arkamızdan gelen at arabası ve 2 at durağa çarpıp yere yıkılıyorlar ,millet bavullarının peşinde herkez gitmeye çalışıyor , tabiii benim bavulu da bulamadım ama fişi elimdeydi , firmadan alırım diye düşündüm

  2. Erenay (02 Eylül 2016 saat: 07:27)

    Şehirlerarası otobüsten sonra bana bir bavul verdiler eve gittim benim bavulum olmadığını farkettim bavulumun içindede telefonum, oyun makibem, ve çok büyük miktarda yüklü para vardı. Arayana kadar canım çıktı az daha intihar edicektim rüyamda

  3. Ecem (06 Ekim 2015 saat: 09:41)

    Ailemle bir düğüne gidecektik ben önden cıktım otobüste yer ayırtmak için fakat kalabalıktı ve ne yapacagımı sasırmıstım elimde bir bavul koşuşturuyordum ve bazı otobüsler kalkmıştı ben binememiştim oradaki bir avm nin içine girmiştim nasıl olduysa bavulumu o sırada kaybettim dısarı cıktım aradım yok tekrar içeri girdim ve en sonunda bulmuştum telaşlıydım .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,