RuyaTabirleri.com

Rüyada Bavul Toplamak

Rüyada bavul toplamak, gören kişi için sık yolculuğa, mekan değişikliklerine ve bulunduğu durumdan ayrılmaya yorumlanır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi eğer seyahat etme arzusundaysa, sıkıntısız ve güzel bir yolculuk geçirir. Bazen de bu rüya başladığınız bazı işleri yarım bırakacağınız anlamına da gelir.

Rüyada Bavul Görmek

Rüyada görülen bavul çoğu kez yolculuk alametidir. Eğer bavul büyük ve genişse uzun bir yolculuğa, küçük bir bavul ise kısa bir seyahate işaret eder. Rüyada bavulu eline alan kişi beklemediği bir yolculuğa çıkar.

Rüyada Elinde Bavul İle Sokaklarda Yürümek

Rüyasında elinde bavul olduğu halde sokakları arşınlayan kimse uzun ve meşakkatsiz bir yolculuğa çıkar. Bu rüya çıktığınız yolculukta başınıza hayırlı olayların geleceğine ve bu yolculuktan döndükten sonra her anlamda işlerinizin rast gidip talihinizin artacağına yorumlanır.

Rüyada Bavul Satın Almak

Rüyada satın alınan bavul bekârlar için iyi bir kısmet ve yakın zamanda gerçekleşecek evliliktir. Bu rüya çoğu kez gönül ilişkilerine ve çok yakın bir zamanda başlayacağınız bir gönül macerasına da delalet eder. Büyük bir bavul satın alan zengin bir kişi ile evlenir.

Rüyada İçi Dolu Bir Bavul Görmek

İçi dolu bavul yakında çıkacağınız hayırlı bir yolculuktur. Bu rüya, sizin için güzel ve iyi olanın sembolüdür. İçi dolu bir bavulla dolaşan hiç görmediği yerlere gider ve orada çok farklı insanlarla karşılaşır. İçi boş olan bavul ise, istediğiniz seyahate çıkamayacağınıza veya bu yolculuktan eliniz boş döneceğinize işarettir.

Rüyada Bavulun Kırılması

Rüyasında elindeki bavulun kırıldığını gören, çıktığı yolculuğu bırakarak geri dönmek zorunda kalır. Bu rüya bazı âlimlere göre ise yeni başlayacağınız bir işin veya hayatınızda yer alacak yeni bir kimsenin sizin için hayırlı olmamasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bavul Toplamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Hazan (12 Mart 2015 saat: 18:20)

    Rüyamda kardeşimle arabada içki içiyoruz, bahçe gibi biyerdeyiz. Karşıdan eski sevgilim(hala aşık oldugum adam) kızıl saçlı kısa boylu bi kızla geliyo beni görüyo ve kızı bizim arabaya yönlendiriyo kendisi gelmiyo. Kız noldu bi derdin mi var fln diyo ben de birini çok sevdiğimi onun beni istemediğini falan anlatıyorum. Sonra kız gidiyo( hüseyinin benim ağzımdan laf aldırmak için gönderdiğini onların sevgili olmadıklarını düşünüyorum o sırada) sonra msj atıyorum niye boyle bişey yaptın ayıp ettin hüseyin diyorum. O da bana kıx arkadasım mesaj atmanı istemiyor, bavul hazırlıyorum. Diye geri mesaj atıyor. Ben de tam müsait olunca beni ara diyr mesaj atsam mı atmadam mı diye düşünirken uyandım. Nedir bunun tabiri gıcık ettii beniiii:(

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,