RuyaTabirleri.com

Rüyada Bavullar Görmek

Rüyada bavullar görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için uzun zamandan beri ertelediği bir seyahate çıkacağına, bu seyahatin dönüşünde büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, istediği gibi bir hayata kavuşacağına, yakınındaki insanlarla arasındaki sorunları çözüme kavuşturacağına ve kendi işini kuracağına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında terfi almaya, sorunları akıl danışarak bir bir çözmeye, maddi açıdan ileri gitmeye ve hayırlı ve iyi bir kişi olarak isim yapmaya işaret eder.

Rüyada Bavullarla Bir Yere Gitmek

Büyük emekler verdikten ve işle ilgili hayati önem taşıyan bir yolculuğa çıkıp döndükten sonra çok büyük bir proje ortaya konulacağına, bu sayede büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına ve kırılan kalplerin onarılacağına tabir edilir.

Rüyada Dolu Bavullar Görmek

Sıkıntı yaşanan bir dönemin iş konusunda büyük deneyimlere sahip birisi sayesinde çözüme kavuşturulacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, şansın açılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp kısa bir zaman içinde evlilik kararı alınacağına rivayet eder.

Rüyada Bavulların Çalınması

Uzun ve problemlerle dolu bir dönemin atlatılması sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kırgınlıkların biteceğine, huzursuzlukların sona ereceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına ve sevinçli bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada Valizler Görmek

Önemli konular dururken bazı kişilerin sebep olması yüzünden hiç yarar getirmeyecek şeylerle uğraşıldığına, bu durumdan en kısa sürede kurtulmak gerektiğine ve eğer bu şekilde devam edilirse çok zor zamanlar ve sıkıntılar görüleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bavullar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nurten (23 Mart 2015 saat: 19:38)

    Rüyamda elimde anahtarlar görüyorum anahtarla kapıyı açıyorum ama içeride hiçbirşey yok ilerliyorum bir kapıdan içeri giriyorum tuvalet görüyorum hiç kullanılmamış tuvalet o arada tuvaletin kapısı açı ben içerdeken tanımadığım sarışın bir bayan karşısındaki başka bir bayana birşeyler anlatıyordu bende onları duyuyordum sanki bir plan yapmışlar ama istedikleri gibi sonuç alamamışlar sarışın bayanın saçları dağınık duruyordu ben tuvalet iken onları görmüyordum ama sanki başka birinin gözüyle görüyordum onları

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,