RuyaTabirleri.com

Rüyada Bayan Çantası Görmek

Rüyada bayan çantası görmek, evli kimseler için eşlerinden gelecek bir kazanca yahut eşlerinin ailesinden kalacak bir miras sayesinde mali durumda önemli değişiklikler yaşamaya alamettir. Kız evladı olanların çocuklarının iyi okullarda okuyup, iyi meslekler edineceklerine, kendi hayatlarını kurarken hiçbir sıkıntıya düşmeyeceklerini müjdeler. Pek çok farklı yorumu bulunan rüya, kısa bir yolculuğa çıkmak, kalabalık bir ortamda bulunmak demektir. Kırmızı bayan çantası görmek kısa zamanda tanışılan biriyle evlenmek, yuva kurmak demekken, sarı renkte bayan çantası görmek ailedeki bayanlardan birinin hastalanmasına işarettir. Siyah deri bayan çantası memur biriyle evlenmek yahut kişinin memuriyete başlaması manasına gelir. Beyaz bayan çantası, refaha ermenin, gelecek iyi haberlerle moral bulmanın ve var olan sıkıntıların dağılmasının delaletidir.

Rüyada Bayan Çantası Almak

Birine hediye etmek üzere bayan çantası almak o kimseyle yaşanacak güzel muhabbete, bir buluşmaya yahut çıkılacak kısa bir yolculuğa yorumlanır. Bekar bir erkek bu rüyayı görürse, tez zamanda nişanı olur. Evli kimseler için atalarından kalan bir toprağı satarak ailelerinin ihtiyaçlarını göreceklerini, eşlerini ve çocuklarını mutlu edecek şeyler yapacaklarını bildirir. Akrabalarla ortak bir iş yeri açmak için para yatırmak ya da sermaye koymak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Bayan Çantası Bulmak

Kime ait olduğu bilinmeyen bir bayan çantası bulmak genellikle şüphe duyulacak bir durumun içine düşüleceğini, kişinin hiçbir konudan emin olamayacağı için stres dolu anlar yaşayacağını bildirir. İyi düşünüp tartılmadan girişilen bir işten eli boş dönmek, koyulan sermayeyi kaybetmek, maddi sıkıntıya düşmek anlamındadır.

Rüyada Bayan Çantası Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin genellikle bayanlara karşı zaaf içinde olduğuna ve hayatı boyunca otoriter kadınlarla yaşadığını, emredilmeye, itaat etmeye alıştığını bildirir. Bu rüyayı görenler hayatlarında bir kadının varlığı olmadan kendilerini eksik ve yetersiz hissederler. Aşırı hayalperest bir kişiliğe sahip olunduğunu ve baskın karakterli insanlardan hoşlanıldığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!