RuyaTabirleri.com

Rüyada Bayat Ekmek Görmek

Rüyada bayat ekmek görmek, insanlara iyi davranan cana yakın bir adama, bereketin artmasına ve rızkın çoğalmasına, aşk hayatında olumlu gelişmelere, sorunlardan uzak huzurlu bir hayta, parasal yükümlülüklerden kurtulmaya, sözünü ve yeminini tutmaya yorulabilir. Yine bu rüya bazen de gelecek sıkıntılara, bazı üzüntülü olaylara, yaptığı hatalar yüzünden zarar göreceğine, sıkıntılar sonrasında iyi bir adla anılmaya da işaret etmektedir.

Rüyada Bayat Ekmek Yemek

Rüyasında bayat ekmek yiyen kişi gerçek hayatta mutlu olarak birçok mala ve zenginliğe kavuşur. Bazı kimseler ise rüyada bayat ekmek yemeyi, dünya nimetleriyle şereflenmeye, umduğundan da fazlasını elde etmeye, oldukça güzel ve bereketli bir döneme girildiğine, her türlü zorluktan kurtularak gönlün ferah olmasına yorarlar. Rüyada bayat ekmek yiyen bazen de maddi sıkıntılara düşer veya elindeki malı kaybeder.

Rüyada Beyaz Ekmek Yemek

Rüyada beyaz ekmek yiyen kişi sıkıntı çekmeden birçok mal, servet ve ganimet elde eder. Bu rüya zorluk olmadan kazanılacak paraya, iş hayatında yükselmeye, rızkın çoğalmasına yorulmaktadır.

Rüyada Esmer Ekmek Yediğini Görmek

Rüyasında esmer ekmek yiyen kişi bazı zor durumlara ve sıkıntılara düşer. Bu rüya güçlükle elde edilebilecek rızık, maddi hayatta meydana gelecek bazı meşakkatli durumlar, elden çıkacak para ve sıkıntı çekmeye işarettir.

Rüyada Fırından Çıkmış Ekmek Yediğini Görmek

Rüyasında fırından yeni çıkmış ekmeği yiyen kişi hiç ummadığı nimetlere kavuşur ve her yönden ferahlar. Rüyalarda fırında pişmiş ekmek oldukça iyi ve hayırlıdır. Eğer ekmek bal gibi tatlı olursa bu bazı sıkıntılara ve geçimde zorluklara işaret eder.

Rüyada İnsanlara Ekmek Dağıttığını Görmek

Rüyada insanlara ekmek dağıtan kişi, yakın zamanda ünlü bir âlim olur, büyük bir ilime vakıf olur. Bu rüya mertebenin yükselmesi, insanların gözünde derecenin artması ve makam sahibi olmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Bayat Ekmek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ayşe (17 Mayıs 2015 saat: 09:15)

  Düğün olmuş binananın arkasına en az uç çuval ekmeği cuvallıyorum büyük çöpboşetine, içinde bazlama yufka ve beyaz ekmek var bi kadın geliyor biraz veriyorum yarım çuval kadar daha fazlasını almak istiyor ama yeter teyze diyorum bazlamaları geri çıkarıyorum kendime ayiriyorum

 2. nevin (03 Mart 2015 saat: 02:33)

  ruyamda komsumun baska bi eve tasindigini goruyorum gecici olarak onunda tavuklari varmis bize emanet etmis sonra karanlikta gidiyoruz annemle evine ordan birsuru kuru bayatlamis ekmek topluyoruz tavuklara vermek icin daha sonra tavuklardan bitanesi disarda kalmis ben yakaliyorum annemde bana diyorki yerine koy karanlikta bisey falan olur disarda kalmasin diyor

 3. omer (01 Mart 2015 saat: 12:17)

  ruyamda kahvalti hazirliyorum. bir cok ekmek var ama ben bayatlar geri kalmadim diye bayat ekmekleri kullanip sandvic yapmak istiyorum o sirada teyzemde bir tane daha ekmek veriyo bana al bununlada yap diyo dokunuyorum bayat ekmekler pamuk gibiler. bir ayrinti daha ekmeklerin cogu butun degil yarisi yenmis kemirilmis gibi.

 4. neşe armutcu (23 Şubat 2015 saat: 08:51)

  Sınıftayim toplantiya gitmisim.
  Kendim cunupmusum oyle hissediyirum oan.
  3 kişi ödül kazandi.2.ci kisiye torbada un verdiler.3.cu kişi banada beyaz torba
  Icinde yuvarlak esmer ekmek ve yaninda
  Birsuru dilimlenmiş kuru ve kizartilmis
  Ekmek gördüm. Bana bayat ekmekleri sakin atma dediler.hayirlara vesile olsun..
  Senelerdir bir seyin olmasini gönülden diliyorum.insll rabbim bir kapı acmasini
  Niyet ediyirum…tskler ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,