RuyaTabirleri.com

Rüyada Baygın Görmek

Rüyada baygın görmek, edilen duaların kabul olacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına ve kısmetli olunacağına tabir edilir. Aynı zamanda, iş hayatında çok iyi işlere imza atarak yöneticiler tarafından çok üst bir mevkiye getirilerek ödüllendirilmeye ve insanların çok saygı ve sevgi duyduğu itibar sahibi birisi olunacağına alamet edilir.

Rüyada Baygın Kadın Görmek

Kişinin, iş hayatında ve çok güzel ve iyi çalışmalar gerçekleştirerek çok hayırlı, bol ve bereketli kazanca sahip olacağına ve Allah yolunda yardım etmek için kullanacağına işaret eder. Yapılan işler ve ortaya konan çalışmalar ile çok iyi ve gerektiğinde sözü geçen bir konuma gelineceğine ve bu sayede çok büyük bir güç ve saygınlığa sahip olup düşmanların alt edileceğine tabir edilir.

Rüyada Baygın Köpek Görmek

Hayattaki sorunları sonlandıracak ve çok iyi işlere girişmeye yarayacak güzel ve hayırlı bir haber alınacağına ve bu haber sayesinde çok saygın ve çok büyük kazanç getirecek bir makama terfi edileceğine delalet edilir. Bu güzel olaylar sayesinde düşmanların ve rakiplerin kısa zaman içinde çok zarar edeceğine ve kendi dertlerine düşeceklerine yorulur.

Rüyada Baygın Kedi Görmek

Hayallerin gerçekleşmesini ve umutların yeşermesini sağlayacak hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına ve bu sayede uzun zamandan beri iş konularında sık sık sürtüşme yaşanan ve rakip olunan kişi ile sık sık tartışılacağına işaret eder.

Rüyada Baygın Olduğunu Görmek

Zor duruma düşüldüğünde omuz alınacak, yardım elini esirgemeyecek ve hiçbir zaman yalnız bırakmayacak bir kişinin varlığına ve bu kişiden görülecek olan yardım ile büyük mutluluklar ve başarılar yaşanacağına ve güzel günler görüleceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Baygın Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. merve (26 Mart 2015 saat: 11:36)

  Merhaba rüyamda sevdiğim kişinin yanında bir kız gördüm ama çok yakın değillerdi. Ve bi cafede 3 kişi otururken bende ordan geçtim ve bunları görünce sinirlendim başım döndu ve yere düştüm sevdiğim kişi kalktı masadan ve beni kucağına alıp gotururken ona onu sevdigimi itiraf ediyorum yarı baygin halde

 2. harun batin (12 Mart 2015 saat: 02:55)

  Bisuru ciplak insanlar erkek kadin ust uste atilmis vaziyetteler bi tencere icinde bayginlar tencere başında iki adam sakallı bunar ateşe atılacak
  Ben kendim diyorum bunar cehennemlik
  Herhalde benimde onlarla beraber atilacagimi biliyorum ama onari atiyolar bana bakip bana bişey demiyolar ve ben diyorum kendime heralde beni unuttular ve beni atmiyolar.

  Ruyamda ates gormuyorum atese atiyolar ve onlar ciplak ben giyinik.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,