RuyaTabirleri.com

Rüyada Bayıldığını Görmek

Rüyada bayıldığını görmek, rüyayı gören kişinin, kendisine iyi bakmasına ve normalde sağlıklı bir insan olmasına rağmen yakın bir zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalıktan ötürü çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve maddi ve manevi olarak çok zarara uğrayacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, aile hayatında, sosyal hayatında ve kişiliğinde çeşitli değişiklikler gerçekleşeceğine ve bu değişiklikler sayesinde çok daha rahat bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Bayıldığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüyada Başkasının Bayıldığını Görmek

İş hayatında çok sıkıntılı ve zor durumlara düşüleceğine, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, bu borç sayesinde çok sıkıntılı bir durumdan kurtulup çok rahat bir nefes alınacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada Arkadaşının Bayıldığını Görmek

Çalışma hayatında çok zor bir dönem geçiren rüya sahibinin, çok yakın bir arkadaşından alacağı büyük bir destek sayesinde çok rahat bir nefes alacağına yorumlanır.

Rüyada Bayılan Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı çok sıkıntılı ve zor bir durum için bir kişiden yüklü miktarda bir borç alacağına, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve bu borcun çok zor durumlara düştüğü sırada uzatılan bir el gibi çok büyük bir destek olarak rüya sahibini çok hayati bir durumdan kurtaracağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bayıldığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nazlıcan (20 Aralık 2014 saat: 11:13)

    Rüyamda eski erkek arkadasımın ve suan hala sevdiğim insanın ailesini ve kendisini gördüm suan beraber olduğu kız arkadaşınıda gördüm ve ailesinin tüm fertleri bana çok iyilerdi ve siyah lüks arabalarınıda gördüm bu gördüklerimin anlamı nedir ve bana güzel haberler getirir mi?

  2. Ahmet furkan efe (26 Kasım 2014 saat: 11:42)

    Aşık olduğum insan beni sevmiyor ve ben ona dün gece onu sevdiğimi söyledim fakat o yanlış kişi olduğunu ve olmayacağını söyledi ve uyuduğumda onu gördüm, yurt gibi bi yerdeydik yine bana “hayır olmaz seninle olmaz” derken bayıldı ben kucağıma aldım ve ağlayarak bulunduğumuz yerin alt katına indirdim o sırada uyandı ve benim ağladığımı gördü , biraz gülümsedi hiç bişey söylemedi ve uyandım , en kısa sürede cevap vermeniz dileğiyle iyi günler .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,