RuyaTabirleri.com

Rüyada Bayılmak

Rüyada bayılmak kedere neden olacak şeyler yaşamaya delalet ederken mutluluktan bayılmak rüya sahibinin havalara uçacağı kadar güzel bir haber alması anlamına gelir. Rüyada bayılmak aynı zamanda kişinin sağlığıyla da tabir edilir, bu kişi zımba gibi sağlam biridir. Fakat bazı rüya tabirleri bu durumun tam aksine yorum yapar, sağlık sorunu ve mutsuzluk olarak tabir ederler. Aynı zamanda da kişinin kendine değer vermediğine, sağlığıyla oynadığına, düzenli ve disiplinli bir hayat sürmediğine dair yorum yaparlar.

Rüyada Birinin Bayıldığını Görmek

Rüyada birinin bayıldığını görmek rüya sahibinin içine düşeceği mali krize ve bu nedenle banka kredisi almak zorunda kalmasına işaret eder.

Rüyada Bayılmak Ve Ayılmak

Rüyada bayıldığını ve sonrasında da ayıldığını gören kişi, üzüntülerinden ve döktüğü göz yaşlarından sonra ferahlık bulacak, esenliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Bayılma Numarası Yapmak

Rüyada bayılma numarası yapan kişi bazı nedenlerden dolayı kendini mağdur göstermek isteyecek demektir. Bu kişi paralı bir kimseyse, kendisinden borç istenmesin diye kendini zor durumdaymış gibi gösterebilir, eğer kişi sevdiklerinin kendisine ilgi göstermediğini düşünen biriyse ilgi görmek ve dikkat çekmek için mağdurmuş gibi davranabilir.

Rüyada Fenalaşmak

Rüyada fenalaştığını gören kişi çok çalışkan bir kişidir ve emeğinin karşılığını da fazlasıyla alacaktır.

Rüyada Kalp Krizi Geçirmek

Rüyada kalp krizi geçirmek rüya sahibinin yaşayacağı duygusal çöküntüye ve depresif ruh haline delalet eder. Rüya sahibi çok üzücü şeyler yaşayacak ve bir hayli zor günler geçirecek demektir.

Rüyada Hastalanmak

Rüyada hastalanmak, rüyanın tam tersi şekilde tabir edilir, kişinin sıhhat ve güç kazanması, hastaysa da sağlığına kavuşması olarak yorumlanır. Fakat rüyada hastalandığını gören kişinin rüyası inancında azalma olacağı ve Allah’a olan bağlılığını yitireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bayılmak İle İlgili Rüyalar;

  1. tuncay (01 Mart 2014 saat: 22:09)

    Merhabalar dungece ruyamda is arkadaşımı gördüm bayildi kaldi kucagimda sonra onu hastaneye goturmek icin arabasini bulmaya calistim ama kucagimda hala baygin sekilde idi arabayi bir türlü bulamadim daha sonra bir arkasim geldi ve onu aldi götürdü abi cok aradik arabayi bulamadik de ve arkasimi onun bir akrabasinin evine birakti ve hala baygin olduğu için onu tekrar kucağıma aldim ve arabayi tekrar aramaya başladım ve kendisi ayildi ve hic birşey hatirlamadi ve diğer bir arkadaşım la gittiler ama bunlarin ikiside bayan

  2. saadet (04 Şubat 2014 saat: 19:51)

    ben 28 yaşında 3 çocuklu bayanım skrloderma hastasıyım ve eşim dolandırıldı maddi açıdan zor durumdayız. rüyama gelince komşumun oğlu hapisten çıkmış eylence yapıyorlar çalgılı düğün gibi sonra dayımın oğlunu görüyorum oda hapisten çıkmış yengeme gözün aydın diyorum sonra benim hastalığım ilerlemiş parmaklarım iyice küçülmüş akrabalarıma gösteriyorum sonrada orda baygınılık geçiriyorum akrabamın birisi geliyor benim burnumu sıktırıyor burnumdasızlama hissediyorum kendime geliyorum evimizide satmışız yenisini yaptıracak oluyoruz ben elimle toprak kazıyorum toprak biraz ıslak sonra yağmur yağıyor çatı biraz su alıyor yeni çatı su alıyor diyorum eşimde olur okadar diyor.

  3. sibel (15 Ocak 2014 saat: 14:11)

    dün akşam ki rüyamda kendime tek taş bakıyodum bi tane kız arkadaşımla ve hiç güzel değildi baktığım tek taşlar almadım sanırsam. bugünkü rüyAmda ise üniversitenin yurdundayım odaya yeni bi kız gelmiş benimle tanışıyo ve ben kızın yanında bayılıyorum odada sadece ikimiz varız. sonra yakın arkadaşımın dizlerinde ayılmaya çalışıyorum.o ağlıyo falan ama çok zor ayıldım ve gerçekten uyandığımda yataktan kendimi bi süre kaldıramadım bu rüyaları nasıl yorumlarsınız??

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,