RuyaTabirleri.com

Rüyada Bayılmak

Rüyada bayılmak kedere neden olacak şeyler yaşamaya delalet ederken mutluluktan bayılmak rüya sahibinin havalara uçacağı kadar güzel bir haber alması anlamına gelir. Rüyada bayılmak aynı zamanda kişinin sağlığıyla da tabir edilir, bu kişi zımba gibi sağlam biridir. Fakat bazı rüya tabirleri bu durumun tam aksine yorum yapar, sağlık sorunu ve mutsuzluk olarak tabir ederler. Aynı zamanda da kişinin kendine değer vermediğine, sağlığıyla oynadığına, düzenli ve disiplinli bir hayat sürmediğine dair yorum yaparlar.

Rüyada Birinin Bayıldığını Görmek

Rüyada birinin bayıldığını görmek rüya sahibinin içine düşeceği mali krize ve bu nedenle banka kredisi almak zorunda kalmasına işaret eder.

Rüyada Bayılmak Ve Ayılmak

Rüyada bayıldığını ve sonrasında da ayıldığını gören kişi, üzüntülerinden ve döktüğü göz yaşlarından sonra ferahlık bulacak, esenliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Bayılma Numarası Yapmak

Rüyada bayılma numarası yapan kişi bazı nedenlerden dolayı kendini mağdur göstermek isteyecek demektir. Bu kişi paralı bir kimseyse, kendisinden borç istenmesin diye kendini zor durumdaymış gibi gösterebilir, eğer kişi sevdiklerinin kendisine ilgi göstermediğini düşünen biriyse ilgi görmek ve dikkat çekmek için mağdurmuş gibi davranabilir.

Rüyada Fenalaşmak

Rüyada fenalaştığını gören kişi çok çalışkan bir kişidir ve emeğinin karşılığını da fazlasıyla alacaktır.

Rüyada Kalp Krizi Geçirmek

Rüyada kalp krizi geçirmek rüya sahibinin yaşayacağı duygusal çöküntüye ve depresif ruh haline delalet eder. Rüya sahibi çok üzücü şeyler yaşayacak ve bir hayli zor günler geçirecek demektir.

Rüyada Hastalanmak

Rüyada hastalanmak, rüyanın tam tersi şekilde tabir edilir, kişinin sıhhat ve güç kazanması, hastaysa da sağlığına kavuşması olarak yorumlanır. Fakat rüyada hastalandığını gören kişinin rüyası inancında azalma olacağı ve Allah’a olan bağlılığını yitireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,