RuyaTabirleri.com

Rüyada Bayrağı Göndere Çekmek

Rüyada bayrağı göndere çekmek, kişinin vatan millet uğruna çok güzel işler başaracağını ve ülkesine hizmet edecek fırsatlar elde edeceğini ifade eder. Genç erkekler için askerlik vaktinin geldiğini, vatani görevi yapmak için aileden ayrılmayı işret ederken, aynı zamanda orduda veya resmi bir makamda göreve başlayacak olmanın da alametidir. Ülkenin güvenliğinden, selametinden sorumlu olunacak büyük bir vazifeye getirilmek manasında olan rüya, gören kişiler için büyük, ferah ve etkisi geniş haberler almak, rüya sahibi dahil tüm akraba ve eş, dostun bu haberle mutlu zamanlar yaşamasıyla duygulanmak anlamına da gelir. Bayrağın göndere çekilmesi evlat sahibi olmak, evladını askere uğurlamak, önemli bir devlet sınavında muvaffak olmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Bayrağı Gönderden İndirmek

Hayırlı değildir ve eğer kişi devlete ait bir kurumda çalışıyorsa işinden atılacağı, istifa etmek zorunda kalacağı şeklinde yorumlanır. Resmi makamlarla yaşanacak büyük bir soruna alamet ettiği gibi, ülkenin zor günler geçirdiğini, kişinin kendisini güvende hissedemediğini ve huzursuzluğun yayıldığını delalet eder. Gönderden bayrağı kendisinin indirdiğini görenler çalıştıkları yerden ayrılır veya ülkeyi terk edip, başka bir ülkede yaşamaya başlarlar. Hasret çekileceğinin, vatan sevgisi ve özlemiyle yanıp tutuşulacağının tabiridir.

Rüyada Bayrakların Yarıya İndirilmesi

Genellikle umduğunu bulamayacak olmayı ve kurulan hayallerin ne yazık ki gerçek olmayacağına delalettir. Devlet sınavlarından istenilen sonuçları alamayacak olan kimselerin umutlarını kaybettikleri bir dönem yaşayacaklarını ve ülkenin de ekonomik, sosyal konularda zor zamanlar geçireceğini işaret eder. Koşulların iyi olmaması nedeniyle yaşama sevincinin azalacağını, işsizlik gibi sorunlar nedeniyle ailede de sorunlar çıkacağını delalet eder.

Rüyada Bayrağı Göndere Çekmenin Psikolojik Yorumu

Çok büyük işler başarmak ve ismini nesillerden nesillere aktarmak, ün sahibi olmak isteyen kimseleri ifade eder. Aynı zamanda sevilen kişi veya nesnelere karşı büyük bir tutkuyla bağlılık gösterildiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!