RuyaTabirleri.com

Rüyada Bayramlaşmak

Rüyada bayramlaşmak, mutluluk demektir. Rüyayı gören kişinin şansının, bahtının ve geleceğinin çok açık olacağına, hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine alamet eder. Rüya sahibinin içindeki çocuksu sevincini ve heyecanının hiç kaybetmeyeceği, hayattan her zaman keyif almak için kendince nedeneler bulacağı, sevincini doyasıya yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının güzellikler içinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada Bayramlaşmaya Gitmek

Rüyayı gören kişinin müjdeli bir haber alacağına ve hayatına heyecan ve renk getirecek sürpriz bir gelişme ile karşılaşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin dünyasını bir anda cennete çevirecek olayların yaşanacağına, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına alamet eder. Bu sayede hastalıkları da yenmeye yorulur.

Rüyada Ölüyle Bayramlaşmak

Rüya sahibinin hayatının neredeyse sorunsuz geçmesi ya da sorunlarının küçük ve önemsiz olması nedeni ile kendisinin ilerleyen yaşlarında bile öyle kolay kolay çökmeyeceğine, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin morali her zaman yüksek olacak ve yüzünden de gülücük eksilmeyecektir diye kabul edilir.

Rüyada Akrabalarla Bayramlaşmak

Rüyasında akrabalarıyla bayramlaştığını gören kişi, ailesinin ve yakınlarının göğsünü kabartacak, onları yüceltecek, gururlandıracak ve çok memnun edecek işlerin altına imzasını atarak saygın bir kimse olacak demektir. Rüya sahibinin akrabalarının kendisinin ismini verdikleri her yerde ayrıcalık ve özel muamele görme şansı elde edeceklerine alamet eder.

Rüyada Biriyle Bayramlaşmak

Rüyayı gören kişinin bayramlaştığını gördüğü kişi ile bir araya gelerek, keyifli ve eğlenceli vakit geçireceğine, eskileri yâd edeceğine, güleceğine ve keyifleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında tanıdığı bir kişi ile bayramlaştığını görmesi onunla samimiyeti ilerleteceğine ve muhabbeti koyulaştıracağına yorulur. Eğer rüyasındaki kişiyi tanımıyorsa o halde yeni ve kalıcı bir dostluk edineceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bayramlaşmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ibrahim (28 Ocak 2014 saat: 13:35)

    Bir akrabamızın rahmetli babası hazine cıkarmıştı o ve eşi biliyordu kendisi kriz gecirdi 1 yıl sonrada felan eşi trafik kazasında vefat etti kimse hazinenin yerini ögrenemedi aradı cocukları bulamadılar rahmetli eşi rüyama girdi hazine kocamın mezarında dedi anlamı nedir? Merak ettim kimseye söyleyemedim yalnış anlarar diye bu yüzden sizi gördüm boş bir rüyamı yoksa anlamı var mı şimdiden teşekkür ederim

  2. ibrahim (28 Ocak 2014 saat: 13:27)

    Ruyamda kaarsı komsumuz akrabamız olan evlatlarından hayır gormemış ömer amca ve nıgar yenge yola ınıyordu hastalardı iihtiyarlar gibi hareket edıyolardı omer amcanı elini öptüm nigar yengeye sarıldım agladım arkamdan kardeslerım babam ve öz amcalarım benim giibi agla maya ve ellerını öpmeye basladı mehmet amcam aglamıyordu yalnız sonra dagıldık onların evinden cagırdılar nigar ye nge yatakta uzanmıs annem ile büyük a bim vardı nıgar yenge 20tl verdi bana yere de 3 tane 20tl attı abmle dıgerı ıcın 1 tanesııını gerı aldı yerden ruyayı bu kadar hatırladım sımdıden tşkr ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,