RuyaTabirleri.com

Rüyada Baza Görmek

Rüyada baza görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında karşısına çıkacak bir sorundan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Baza Yatak Görmek

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu kötü durumdan kendisini kurtardıktan sonra insanlardan uzaklaşıp inzivaya çekileceğine, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine ve hayata kaldığı yerden bu aşk sayesinde devam edeceğine alamet eder.

Rüyada Yatak Bazası Görmek

İş hayatında kazandığı paraları yastık altında saklayan rüya sahibinin, ileride karşısına çıkan bir sorunu ortadan kaldırmak için bu paraları kullanacağına, bu sayede çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Yatak Görmek

Uzun bir zamandan beri gönül işlerine tövbe etmiş olan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan ve kendisini büyük bir şaşkınlığa uğratan hayırlı bir kişi ile bu durumu bozacağına ve çok uzun bir zamandan beri yaşamadığı ve neredeyse unuttuğu bazı duyguları tekrar hatırlayacağına delalet eder.

Rüyada Yatak Örtüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşacağına, bu sayede büyük başarılar kazanacağına, çok huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına ve hayal ettiği herşeye kavuşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Baza Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kadire gül (29 Ocak 2015 saat: 09:44)

    rüyamda evim ,fakat şu anda oturduğum ev degil farklı bir ev ,kızıma yeni bir demır baza mavı ve beyaz boyalı,baş ucunda çalışan çok güzel bir saat monte edilmiş eşim diyor ki diger bazası eskimiş onu atalım,bende hayır atmayalım o başka odada duruyor nasıl olsa gelen misafirleri yatırabiliriz diyorum ve yani aldığımız yatağı düzenlemeyle uğraşıyorum.daha önce kulandığı odada degildı yeni aldığımız yatak ,başka odaya kurulmuştu. uzun bir ruyaidı fakat bu kadarını hatırlıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,