RuyaTabirleri.com

Rüyada Baza Görmek

Rüyada baza görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında karşısına çıkacak bir sorundan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Baza Yatak Görmek

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu kötü durumdan kendisini kurtardıktan sonra insanlardan uzaklaşıp inzivaya çekileceğine, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine ve hayata kaldığı yerden bu aşk sayesinde devam edeceğine alamet eder.

Rüyada Yatak Bazası Görmek

İş hayatında kazandığı paraları yastık altında saklayan rüya sahibinin, ileride karşısına çıkan bir sorunu ortadan kaldırmak için bu paraları kullanacağına, bu sayede çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Yatak Görmek

Uzun bir zamandan beri gönül işlerine tövbe etmiş olan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan ve kendisini büyük bir şaşkınlığa uğratan hayırlı bir kişi ile bu durumu bozacağına ve çok uzun bir zamandan beri yaşamadığı ve neredeyse unuttuğu bazı duyguları tekrar hatırlayacağına delalet eder.

Rüyada Yatak Örtüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşacağına, bu sayede büyük başarılar kazanacağına, çok huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına ve hayal ettiği herşeye kavuşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!