RuyaTabirleri.com

Rüyada Bazlama Görmek

Rüyada bazlama görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılması sayesinde kazançlı işler yapacağına bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, borçlarından kurtulacağına ve geçimini çok daha rahat sağlayacağına alamet eder. Rüya sahibinin hayatının çok daha kolay ve zevkli hale gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, kişinin çok daha geniş rızık edineceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Bazlama Yemek

Rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin konfora ve lükse kavuşacağına, makbul olan mallar edineceğine, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına ve aynı zamanda başarılarının da artacağına rivayet edilir.

Rüyada Bazlama Yapmak

Rüyayı gören kişinin ticaret hayatında ilerleyeceğine ve önemli atılımlar yaparak rakiplerini alt etmeyi bileceğine alamet eder. Rüya sahibinin iş hayatında büyük gelişmeler kaydedeceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada Bazlama Yağlamak

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında kafasına koyduğu ve gözünü diktiği noktalara geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hem maddi, hem de fiziksel gücünü ortaya koyarak, riskli işlere gireceğine ve bu işlerden istediğini elde ederek, olumlu sonuçlar alacağına işaret eder.

Rüyada Bazlama Ekmek Görmek

Rüyada bazlama ekmek görmekle, bazlama görmek aynı şeydir ve açıklaması da benzer şekilde yapılır. Rüya sahibinin canın istediğini alacak, canın istediğini de yiyebilecek kadar maddi imkân sahibi olacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Sıcak Bazlama Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin hafiflemesine ve aynı oranda da kazancının çoğalmasına alamet eder. Rüya sahibinin kendisini yeni kazanç kapılarına götürecek yollar bulacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!