RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebeğin Diş Çıkardığını Görmek

Rüyada bebeğin dişi çıkardığını görmek, eğer bilinen bir bebekse uzun ömürlü olacağına ve talihinin her zaman yaver gideceğine işarettir. Bilinene çocuklar için bu rüya oldukça hayırlıdır. O çocuk büyüyünce büyük bir zatın emrine girer ve her anlamda makamı yükselir. Bu rüya bilinmedik bir bebek içinse rüya sahibinden olacak bir evladın aynı özellikleri taşımasına, eğer rüya sahibi evliyse yakında ileride çok yüce bir insan olacak bir bebeğe sahip olmalarına, bekarsa en kısa zamanda evlenip çoluk çocuğa karışmasına işaret eder.

Rüyada Bebeğin Birden Çok Diş Çıkarması

Rüyasında bir bebeğin birden çok diş çıkardığını görenin işi gücü rast gider, oldukça talihli ve güzel bir ömür geçirir. Bu rüya, özellikle birtakım sıkıntıları olanlar için kısa sürede bu sıkıntılardan kurtulmaya ve feraha erip maddi manevi her alanda istediği gibi bir hayat sürmeye işarettir.

Rüyada Bebeğin Dişinden Kan Gelmesi

Rüyada tanıdık bir bebeğin dişinden kan gelmesi, babasının yayacağı bir takım zorluklara işarettir. Bu rüya bazen de bebeğin ailesinin uzun bir yolculuğa çıkmalarına, kısa sürede alacakları mallara, para biriktirmeye, o bebek için yatırım yapmaya da delalet eder.

Rüyada Bebeğin Dişinin Erken Çıkması

Henüz vakti değilken, çok küçük bir bebeğin ağzından diş çıktığını görmek o bebek için oldukça hayırlıdır. Bu rüya, o bebeğin hitabet gücü ve insanları etkileme özelliği sayesinde çok büyük mertebelere geleceğine, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına işarettir.

Rüyada Bebeğin Dişinin Düşmesi

Dişleri olan bir bebeğin dişlerinin düşmesi, o çocuğun ileride devlet işine girmesine ve ailesinin hiçbir zaman o bebek için endişe duymamalarına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!