RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebeğin Diş Çıkarması

Rüyada bebeğin diş çıkarması, hem bebek hem de ailesi için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüya, o bebeğin ileride hem manevi hem de maddi anlamda yükselmesine, insanlar içinde lider vasfı ile ortaya çıkıp herkesin gıpta edeceği bir dereceye sahip olmasına, ailesine olduğu kadar çevresine ve çevresinde bulunan yardıma muhtaç insanlara da yardım etmesine işaret eder. Bazen de bu rüya o çocuğun uzun, sağlıklı ve hayırlı bir ömür sürmesinin habercisidir.

Rüyada Bebeğin Dişinden Bir Diş Daha Çıkması

Rüyasında tanıdığı bir bebeğin dişinden bir diş daha çıktığını gören kimse kimseye nasip olmayan, çok büyük ve oldukça güzel bir nimete erer. Bu rüya özellikle herhangi bir şeyden beklentisi olan kimseler için beklediğine nail olmaya, çok sevinmeye ve mutlu olmaya, büyük bir şöhret ve mal sahibi olup insanlar arasında güzel bir isimle anılmaya işaret eder. Eğer görülen bebek tanıdık biri ise tüm bu sayılanlar o çocuk için geçerli olur.

Rüyada Bebeğin Dişi İle Oynaması

Rüyada dişi ile oynayan bebek ileriki yaşamında sanat ile uğraşır. Bu rüya bebeğin el becerilerinin ve sanatsal yönünün kuvvetli olduğuna ve sıkı bir çalışma ile bu yönünü geliştirip herkes tarafından bilinen bir kişi haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Bebeğin Dişinin Kırılması

Rüyada bebeğin dişinin kırılması, büyüdüğünde yapacağı hatalarla birlikte çok fazla da sevaplar işlemesine, ileride cömertliği ve yardımseverliği ile anılmasına, her anlamda kuvvetli ve güçlü bir kimse olup, bu gücünü daima iyilik peşinde kullanmasına işaret eder.

Rüyada Bebeğin Dişinin Sallanması

Rüyada dişi sallanan bebeğin ailesi bazı maddi problemler yaşar veya bazı zorluklar atlatır. Bu rüya bazen de o bebeğin ileride uzun ömürlü olacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bebeğin Diş Çıkarması İle İlgili Rüyalar;

  1. mustafa nur (24 Nisan 2015 saat: 17:47)

    Esım gercekten hamıle dogumuna 1-2 hafta var. Ruyamda esım dogum yapıyor ve cok zayıf ve cılız ayrıca elbıselı bır bebek doguruyor. Bebegı kucagıma aldıgımda hızla bebek buyuyor ve normal bır bebek oluyor. Ardından bebegın sacı ve dısının cıktıgını yaklasık 2 yasındakı bır cocuk gıbı oldugunu goruyorum. Hastaneye gıtmeye calısıyoruz fakat bır turlu gıdemıyoruz. Sonrasında uyanıyorum sımdıden tesekkurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,